Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy hogy mer-tek ebbe az országba gyereket vállalni? Nem féltek, hogy nem tud-játok felnevelni? Albérlet, kevés jövedelem, hiteltörlesztés.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindenki ettől félne akkor kihalna a magyar...:-))
2010. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Úgyis ki fog...
2010. jún. 25. 13:49
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Én mertem szülni. Nem vettünk fel egetverő hiteleket. Ugyan kevéske pénzből gazdálkodunk, de nem lehetetlen.

2010. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Így nem is lehet gyereket vállalni! Nem lehet mindig arra alapozni, hogy majd ha jobb lesz, akkor vállalunk gyereket!

Akkor mit mondjanak azok a nők, akik a világháború alatt szültek gyereket? Már pedig akkor is születtek gyerekek! Nem mindenki szülhet/ élhet külföldön! És mindig lesznek szegények és gazdagok!

2010. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Eddig féltem de amióta elkezdtem alkalmazni a "titkot" azóta kezdenek rendbe jönni a dolgok,én csak pozitívan állok hozzá mindenhez ez többet segít,mintha állandóan csak siránkoznék!
2010. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
mi az a "titok" ? /bocs az offért/
2010. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog tetszeni, de ..... Dolgozni kell, nem nyávogni! ...és nem kell plazmatévét hitelre venni! Az én környezetemben mindenki keresi a boldogulást.
2010. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

Most tök mindegy mi van, ha valaki gyerket szeretne nincs más választása. Erre kell gyereket vállalnia.

Egyébként pedig hülyeség amit írtál, mert a világháborúk idején és után sokkal szegényebb emberek voltak és sokkal szerényebb körülmények közt kellett gyereket vállalni és felnevelni. Mégsem haltunk ki. Pedig mesterségesen (Trianon) is segítették az országot efele. És mégis túléltük. Sőt 53-ban, majd a 70-es évek közepén volt a csúcs.

2010. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Meg miért a purgyék szaporodjanak különben is? Olyan jó látni sokgyerekes magyar családokat....Kevesen vannak, de azért vannak...
2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!