Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Délutén 5-kor lett kész a...

Délutén 5-kor lett kész a töltött káposzta, de 11-kor még meleg volt, nem tettem hűtőbe, hanem a kamrába, ahol hidegebbre számítottam, de 17 fok volt, fél 8kor hoztam be. Merjek adni a gyerkőcnek belőle? Vagy megromlott?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baja. Én inkább az udvarra/erkélyre tettem volna.
2018. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már én is bánom, de kutyáink macskáink vannak, meg lettek volna bolondulva a kajaszagtól.
2018. nov. 10. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmi baja. Ha valami tejszínes cucc lenne, akkor esetleg talán, de a töltött káposztát én kint hagyom a konyhapulton akár egy éjszakára.
2018. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Töltött káposzta olyan , hogy eleve savanyú, az ilyen ételek jól bírják, ha maegész nap nem lenne a hűtőben , sem lenne baja.

Anno anyukám is mindig kint hagyta éjjelre, pontosabban ő is a kamrában hagyta , de ott sem volt soha az a nagy hideg.

2018. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Semmi baja nincs, nyugodtan adhatsz belőle a gyerekednek.
2018. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja, ennyit szinte minden étel kibír, ha nincs kánikula. Ha valami nagyobb adag ételt főzök délután, én azt eleve csak másnap reggel teszem be a hűtőbe.

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy amikor nagyanyám férjhez ment, még nem is volt hűtőjük (meg úgy általában sokaknak nem volt), de ha maradt valami, másnap még vígan megették.

2018. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!