Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen kisgyerek...

Normális, hogy ilyen kisgyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy egyenlőre minden nagyon elméleti. Még nincs tervben baba.

Leszbikus vagyok és még nem szeretnék gyereket, de már nagyon várom hogy kisbabám legyen. Innentől válik furcsává a kérdés. Nagyon szeretném, ha meleg kisfiam lenne. Nyilván nem az én döntésem és nem is az övé, és nem is kérdés hogy ugyanúgy fogom szeretni, bármi is történjen. Egy lányt is szeretnék majd, neki valamiért teljesen hidegen hagy a szexualitása.. Tudom tudom, nem én döntök a neméről és közel sem biztos hogy egy fiú egy lány lesz, de mivel mesterséges megtermékenyítéssel szeretnék gyereket, így kicsit jobban befolyásolható a baba neme, már ha igazak amiket olvastam a neten. (X és Y spermiumok gyorsasága és ‘erőssége’.) A kérdés az lenne, hogy normális ez a ‘vágyam’? Valami igazolt módszer van rá, amivel nagyobb esély van rá? Mert nem tudok róla.

Remélem soha nem lesz gyereked és hasonló kommentekre nem vagyok kíváncsi.



2018. máj. 7. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem normális, hogy erre vágysz. Igazán önző hozzáállás, csak azért nehezebb életet választani a gyerekednek, hogy rád hasonlítson valamiben. Azért remélem ez csak valami kamu...
2018. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, bár bizonyítani nem tudom, az igaz. Mindenesetre köszönöm a választ, ment a zöld kéz.
2018. máj. 7. 19:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény fiad. Ha nem lesz meleg akkor csalódott leszel? Inkább örülnél neki, hogy nem ilyen nehéz sorsa van, mint neked. A kérdés arra irányul, hogy van-e valamilyen módszer arra, hogy meleg gyereked legye? Hát szerencsére nincsen. A nemét sem választhatod meg, bár külföldön van ahol már van erre lehetőség.
2018. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem leszek csalódott. :)
2018. máj. 7. 19:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg,de nem normális. Örülj ha lesz egyáltalán babád. És ne érdekeljen a szexuális beállítottsága.

Ha igaz ez a kérdés egyáltalán

2018. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi lesz ha lesz egy kislányod?

És ő a fiúkat fogja szeretni?

Te ezt eltudnád fogadni?

Hetero szülőnek elég nehéz feldolgozni ha homo a gyereke.

Te fordítva így lennél?

Ne haragudj nem akarlak megbántani,de bele gondoltál hogy a gyerekednek milyen élete lenne?

2 anyukával?

És nem tudom hogy mennyire normális hogy saját mintádra akarsz gyereket,mert ugye mindenki a saját mintájára akar gyereket!

Mi heterok hetero gyereket mert nekünk ez a normális.

Te pont fordítva vagy bekötve úgyhogy logikusan van benne valami,viszont emberileg már nem annyira.

Pl.nekem ha kapafogam volna a gyerekemnek szép fogsort kívánok.

Ez komolyan érdekel,válaszodat előre köszönöm!

2018. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Ezerszer jobb élete lesz a gyerekemnek két anyukával, mint eggyel se. Ugyanúgy fogom szeretni mint bármely más szülő, ez aztán tényleg nem a beállítottságon múlik. Én is sokkal inkább szavaznék arra hogy két anyám vagy apám legyen, mint egy se.

2018. máj. 7. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Miért akarod megnézheteni a gyereked életét? Nekem semmi bajom a melegekkel, de belegondoltál hogy nem mindenki ilyen toleráns? Nem lenne könnyű élete. Remélem nem lesz gyereked.. Legalábbis addig a. Ig igy gondolkodsz.
2018. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg maximum első hallásra furcsa, de nem furcsább, mint azt remélni, hogy hetero lesz. Így képzelted el, ennyi. Én is sok mindent elképzeltem, amikor még nem voltak gyerekeim, aztán nagyrészt egyáltalán nem olyanok lettek, ettől még számomra tökéletesek :) A tiéd is az lesz neked, akár olyan lesz, amilyennek elképzeled most, akár nem.
2018. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8

Igazán örülök, hogy ilyen ‘remélem nem lesz gyereked’ kommentet kaptam tőled, amit direkt leírtam, hogy ne.

#9

Nagyon szépen köszi, ment a zöld kéz.

2018. máj. 8. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!