Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki érzet már fantommozgás?...

Valaki érzet már fantommozgás? Hogy írná le?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szülés után több hónapig éreztem, de szerintem csak ahogy rendeződtek vissza a beleim..azt érezhettem
2018. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első baba után kb 4 hónapig éreztem rendszeresen, néha láttam is. Vicces volt. 😄 Aztán szépen lassan eltűntek, kb 6 hónapos volt a lányom, amikor teljesen nyugi lett.

Anyukám 5 gyerek után a mai napig érzi/látja őket, pedig 13 éves a legkisebb tesóm.

2018. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs szétnyílva anyukád hasfala? mert szerintem bélmozgást érez

én mindaddig intenzíven éreztem, míg nem tornáztam össze a szétnyílt hasizmon

2018. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, azóta is, napi többször, 16 hós a kicsi. Igaz nálam irritábilis bél szindróma + szétnyílt hasizom. Konkrétan mintha a baba bökdösne. Pont ma jött meg szóval baba tuti nem :D
2018. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam születése után - nem vicc, tényleg - évekig éreztem :D Legalább hároméves koráig.

A kicsi tél végén lesz három, nála olyan 1 éves koráig éreztem, azóta nem.

2018. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!