Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alhasam környékén nyomásérz...

Az alhasam környékén nyomásérzés, és olyan érzet, mintha fel lennék fázva, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

ma vagyok 10. dpo-n. ez a 3. napja kb, hogy nyomást érzek a méhemnél, 1-2 alkalommal volt amolyan nyilalásszerű érzés is, de hamar el is múlt.

kicsit felfázásos érzésem is van, de nem vagyok felfázva.


most volt a 2. inszeminációnk, és nagyon jó megérzésem van, az elsőnél éreztem, hogy nem jött össze, most meg másként érzek.



2017. jún. 21. 10:52
 1/6 A kérdező kommentje:

nem csíp, ha pisilek, vagy ilyesmi, de folyton olyan érzésem van, mintha már ezer éve visszatartanám a pisit, még akkor is, ha 1 perce pisiltem.

És mintha lufi lenne a méhem környékén, nem tudom pontosan leírni.

2017. jún. 21. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Ez inkább valamiféle fertőzés gyanús, legalábbis nekem volt sajnos ilyenben részem. De ne legyen igazam. Egyébként, ha nyilalás lenne csak, akkor jó eséllyel beágyazódást is jelezhetne, de ez a felfázós érzés semmiképp sem normális szerintem.

Drukkolok Neked!

2017. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos nem fertőzés. a felfázós rész nem biztos, hogy jó megfogalmazás. Amikor fel vagyok fázva, akkor sokat kell pisilnem, de fáj a vesém derekam is, most viszont az van, hogy inkább érzem a méhem környékén valamit, inkább nyomásszerű. Van, amikor belenyilal. 7. dpo este volt egyértelműen egy fél órás eős nyilalás. aztán elmúlt, azóta tompán érzem ezt a nyomást, és olykor bele is nyilal. De nincs fertőzésre utaló dolog, nincs folyásom, nincs szag, és nem csíp, plusz bőrpír meg hasonlók sincsenek. Vesetájékon is minden oké.


Most eszembe jutott még vmi, ahogy le tudnám írni: nehéznek érzem ott lenn.

2017. jún. 21. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy mindjárt megjön érzés elejének is mondható, mert nekem kb ilyen felfézésszerűa mensi előtt is... vagy csak keverem az érzeteket, fogalmakat. de a lényeg, hogy fura
2017. jún. 21. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Baby lett aztán? Csak mert hasonló tüneteket produkálok. De meg van 1 hetem nemvártig.
2017. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem lett baba, szerintem csak beképzeltem már ezeket, nagyon akartam, aztán persze semmi :(

Azért neked drukkolok!

2017. aug. 14. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!