Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Vilmos névről?

Mit gondoltok a Vilmos névről?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 16:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Most kb. mindenki azzal basztat, hogy csúfolni fogják vele, pedig szerintem ez nem olyan név, amit csúfolnának. Mi sokkal hamarabb gyepáltunk el anno egy Zsombort, mint egy Vilmost, Pétert :D

2019. júl. 20. 04:46
 22/26 anonim ***** válasza:
Minden nevet lehet csúfolni sőt minden testalkatot, arcot, hajat, kedvenceket stb a gyerekek mindenre találnak valamit ha akarnak. Igen, a Bencékre is meg a Zoékákra is. 🤷‍♀️
2019. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Vilmos. Néha az unokatestvére villamosnak hívta, de mivel ő ezzel nem törődött, leszokott róla.
2019. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen idős a kisfiad? A suliban sem piszkálták?
2019. júl. 20. 19:30
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Hároméves. Nem tudom, az én nevemmel is csufolodtak a suliban vezetek- és keresztnévvel is, pedig teljesen átlagosak. Nincs akit ne lehetne csúfolni.

Nekem amúgy a Vili a veréb a kedvencem. Alig varom, hogy megnézze.🙂

2019. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rokonságban van egy Vilmos, őt eddig mindig "Vilibácsiztam", egy elég határozott, karakteres, magának tiszteletet parancsoló, mégis emberi férfinév. Az egyik unokája lett még "Vilike", ő pedig egy ígéretes kisfocista, akire az apja nagyon büszke.


A "Vili, te nagyon hülye!" nekem is kedvenc karakterem volt, szegény Juhász Illést mennyit piszkálhatták vele annak idején a Família Kft. miatt! Mert hát kedves aranyos, szerény, de mégis olyan "ügyetlenke jófiú" volt a családban. :D


Ja és van még egy jóbarátom is "Vili", egy ennivalóan talpraesett csenevész kiskölyök volt, aki annak idején, szélesre zárt szájjal mosolygott és ízesen nevetett, akár az egyik unokatesóm. Ma már lassan felnőtt tini, komolyabb, csintalanabb, de annál kedvesebb és szórakoztatóbb és vicces egyéniség, megbízhatósága pedig példaértékű. Nagyon büszke vagyok, hogy ilyen barátom lehet! ^^


Úgyhogy ha jól passzol a vezetéknévhez, nyugodtan add neki ezt a nevet, kedves kérdező! Ha amúgy is tetszik, biztosan te/ti is nagyon büszke leszel rá! :)

2019. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!