Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti mit reagáltok/gondoltok amikor látjátok, hogy egy gyerek az utcán/boltban/játszótéren bepisil? Elítélitek a szülőket?

2014. szept. 25. 15:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Miért ítélném el? A szobatisztaságra nevelés nem egyszerű, balesetek előfordulhatnak bárhol de az nem megoldás hogy akkor ha megyünk valahova akkor a gyerekre pelust rakok, mert akkor nehezebben szokik a wcre.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/27Időpont 2014. szept. 25. 15:50 Privát üzenet
Nem itéljük el!!

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/27Időpont 2014. szept. 25. 15:51 Privát üzenet
Én első osztályos voltam, amikor bepisiltem az osztályban, mert annyira szigorú volt a tanár, hogy nem mertem kikéredzkedni tőle pisilni. Azóta is szégyellem magam :)

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/27Időpont 2014. szept. 25. 15:53 Privát üzenet
Kerdes, hogy mekkora gyerek.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/27Időpont 2014. szept. 25. 15:55 Privát üzenet
Attól függ, mennyi idős a gyerek, de a szülő felett nem ítélkeznék. Szerintem egy 2-3 évesnél még nem akkora probléma. Nem hiszem, hogy lenne olyan aki nem pisilt volna be soha kisgyerekként.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/27Időpont 2014. szept. 25. 15:56 Privát üzenet
Engem megszóltak, nagyon durván. Rosszul is esett.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/27Időpont 2014. szept. 25. 15:57 Privát üzenet

Miért kellene elítélni?

Viszont a még nem biztosan szobatiszta gyerekemet nem viszem el sehova pelenka nélkül. Ennyire egyszerű

megelőzni, és a gyereknek sem kell szégyenkeznie egy esetleges baleset miatt. Ma már nagyon jó bugyupelenkák vannak, amit könnyen le-fel húzhatunk, ha szól a lurkó.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/27Időpont 2014. szept. 25. 15:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ovis gyerek.

# 8/27Időpont 2014. szept. 25. 15:58 Privát üzenet
3 éves volt a lányom akkor. És szobatiszta, lemaradt *

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/27Időpont 2014. szept. 25. 15:58 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
7.! Ilyen alapon ne vigyem sehova a 3 éves ovis gyerekemet? Fel volt fázva, ez volt a gond, de ha már egyszer levettem a pelenkát, nem adom rá még 1x..

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/27Időpont 2014. szept. 25. 16:00 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális dolog ha egy 2,5éves gyerek tépi az anyja mellét a játszótéren, az meg megszoptatja? Engem marhára fusztrál!
Ha látok egy apukát esetleg nagypapát, aki önfeledten játszik a kisgyermekével, unokájával a játszótéren, strandon, mindig jobb kedvem lesz. A saját gyerekkorom jut az eszembe....
Mi a címe annak a filmnek ami egy szobába játszódik és az alap története az az, hogy 2 gyerek összeverekszik a játszótéren és majd a 2 család megbeszéli az esetet?
Mit tegyek, ha egy gyerek sértegeti a gyerekemet a játszótéren, hogy kövér?
Normális ha a gyerek naponta összepisili magát a játszótéren, és néha be is kakál? Mindezt pelenka nélkül.
A játszótéren kinek a felelőssége ha a gyerek (2-3éves) nekiszalad a hintának? Az anyáé vagy aki éppen vele van, vagy a gyereké aki hintázott és persze sokkal idősebb?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!