Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kap karácsonyra 1.5 és...

Mit kap karácsonyra 1.5 és 3.5 év körüli gyermeketek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éves lány: fa játék konyhát, imád "főzni" (tavaly még nem érdekelte volna), és egy csepphintát a kinőtt Adamo helyett. Ez utóbbit valójában már az augusztusi szülinapjára megkapta volna, de megcsúsztunk a felújítással és csak most lesz hova felfúrni.
2018. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint egy éves lesz karácsonykor, kap egy lábbal hajtós járművet, egy gyűrűpiramist, plüssöt és mágneses rajztáblát, illerve 1-2 könyvet, mert imádja lapozgatni, nézegetni őket. 😊
2018. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1,5 és 4 éves lányaim vannak. Fa konyhát kapnak, hozzávaló szeletelhető zöldséget, pizzát, tortát stb. és még néhány apróságot (könyv, kártya, kis fa város járművekkel a kicsinek)


A család többi tagjától: kiegészítőket a konyhához, fa vonatot, társast.


Nagy a család, úgyhogy szortírozhatom januárban a játékokat, hogy elférjenek:)

2018. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 hós. Fa kockákat olyan dobozban, aminek formabedobó a teteje. Nagyszülőktől keménylapos könyvet és favonatot. Távolabbi rokonoknak is ennyit mondtunk: apróbb fajátékot vagy könyvet. Igyekszünk nem túlzásba vinni
2018. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 évesen kapott bebitaxit, könyvet tőlünk. Nagyszülőktol távirányítós autot. :D Na azt most vettuk elő 3 evesen. :D Kapott fakockakat, ami formabedobos dobozban van. Azt is kisse kesobb vettuk elő. Most pl azt imadja. Nem a formabedobos része, hanem maga az epitkezes, igaz rombolja is markoloval, es szallitja traktorral.Meg ruhákat kapott.


Most kap egy-két kiegészítőt a konyhájához, mert szeret főzni. Magat a konyhat tavaly kapta, akkor volt 2 éves. Szóval most kap mikrót hozzá. Duplót. Többiektől nem tudni, kértek ötleteket: mondtam mesekonyvet, diavetitot(ezt tobben összepotolni, mert nalunk a keret 5000ft) ,tarsasjatekot(Kajacsata, Zingo, cseresznyeskert, lotti karotti...) Adu asznak ha nem tudnak semmit, úgyis autot vagy munkagepet kap. :D Konkret kivansaga meg nincs a gyereknek.


Nekem elso es sajna utolso gyerek, így nincs amit megorokolne. De pl baratnomeknel, mar tul sok a jatek a 2 gyereknek, igy nem is vesznek nekik Karacsonyra, ugyis kap a rokonsagtol. De olyanokat talaltak ki:szánkó, nagy jatszószonyeg, jatektarolo szekreny. Persze ők veszik meg, vagy ha valaki ugy szeretne akkor beszallhat a koltsegekbe. Pont ilyen idos gyerekei vannak.


3.baratnomnel a "nagy" legot, duplot kap rokonsagtol. Anyjaektol meg logico keszletet. A kicsi, par baba cuccot, ő még picike.


A 4.nel hot weels palyat. Meg par hasznos dolgot a kedvenc mesehosevel(agynemu).


5.nel jegvarazsos szinezheto taska. Ezt en veszem, egyeztetes alapjan. (rokongyerek).


Tehat azt latom, h mar a 3+os korosztalynal fele-fele aranyban altalaban a sima jatek(baba, auto.. Stb) es a fejlesztő (tarsas.. stb).

2018. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz akkor. Játék hangszerek- dob, Szintetizátor. Plüss, imádja őket, mindig viszi magával mindenhova az összeset. Mintás ruha (kislány, odavan a színes ruhakert), illetve veszünk majd puha építőkockát neki, mert a napokban felfedezte azt, ami a promoboxban volt, és nagyon jól eljatszik azzal az egy darabbal. Lesz még mandarin (újdonság, imádja, tonna számra képes enni) illetve ilyen kicsinek a díszek, fények is ajándék... Másoktól nem kap semmit
2018. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3,5 eves fiu, mar megvan.

Gyurmazni nagyon szeret , igy egy fagyikeszito szettet.

Fa pizzakeszlet, es egy repulo figura a kedvenc mesejebol,az a tipikus szulokiakaszto zenelos, beszelos, vilagitos, de szerintem nagyon fog neki orulni.

Aztan ha meg latok kisebb ezt azt.

2018. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hós lesz akkor majdnem. Építőt, könyveket tuti kap, hasonló korú unokatesók játék telefont, kisautót kapnak, 4 éves pedig játékhangszert.
2018. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 múlt, fiú, társasjátékot gondoltam, de még nem döntöttem, melyiket. És könyvet, szerintem a Kippkopp valamelyik részét.

Rokonok ha kérdezik, nekik is azt szoktam mondani, hogy könyv, foglalkoztató füzet, legó mindig jöhet.

2018. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!