Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nyers tojástól lehet baja a...

A nyers tojástól lehet baja a 11hós babámnak?

Figyelt kérdés
Ma du elmentünk vásárolni. Ahogy hazaértünk (nagyon pisilnem kellett) leraktam a gyereket és a bevásárlótáskát a földre és "elszaladtam. "mire vissza értem össze tört egy tojást és büszkén eszegette. Tiszta ideg vagyok azóta. Szerintetek baj lesz ebből beteg lesz?
2018. nov. 22. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Már kijött volna, ha baja lenne, de legközelebb figyelj oda jobban.
2018. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
lehet szalmonella,és több annak a lappangási ideje mint,hogy már most kijöjjön rajta,de egyébként a szalmonella több fajtája sem okoz tüneteket,az meg ami a hasi panaszokat okozza ritka (és főleg nyáron) úgyis látni fogod ha baja lenne de reméljük nem lesz.Én mindig abból jövök ki,hogy hány meg hány nyers tojásos süti van,a valóságban azonban szinte senki nem betegszik meg tőle.
2018. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha a tojàsnak semmi baja nem volt, akkor a gyereknek se lesz semmi baja.
2018. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Bevezetted már a tojást? Ha amúgy nincs baja vele, akkor nem valószínű, hogy nyersen lesz. Viszont nagyon oda kell figyelni, mi van, ha legközelebb az erős paprikába harap bele, vagy a mosószeres kapszulába?
2018. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem evett még tojást, mert 1éves kor után ajánlották ☹️ igen jogos, nagyot hibáztam
2018. nov. 22. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Annyi idős mindig legyen hogy ilyenkor a kiságyba vagy járókába tedd a gyereket..
2018. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
3-mas ez tévedés.A szalmonella baktérium nem látszik,nincs íze,bűze semmi,mégis csúnya tüneteket okoz
2018. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Tojást nem egy éves kortól hanem hét hónapos kortól lehet adni, legalábbis a sárgáját az nem allergizál.

Baja nem lesz, nem mérget evett, maximum szalmonella , az sem a világ teteje. Amit az első írt az ostobaság , ha ma délután ette pár nap vagy pár hét is lehet ha elkapott tőle valamit.

2018. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Kicsi az esélye, hogy bármi baja legyen tőle. Ne idegeskedj ezen és ilyen bárkivel előfordulhat.
2018. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem làtszik a szalmonella.

Én csak azt mondtam, ha a tojàs egészséges, akkor a 11 hónapos gyereknek se lesz kutya baja.

2018. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!