Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Üvegreszelőn reszelt almát...

Üvegreszelőn reszelt almát másnapig el lehet tenni hűtőben?

Figyelt kérdés

El lehet tenni másnapig a most uvegreszelon lereszelt almapuret?

Jó lesz az holnap délelőtt, ha etetes előtt 1-2 órával kiveszem majd a hutobol, hogy ne legyen hideg? Odaadhatom a kisfiamnak?


2018. nov. 23. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem eszembe sem jutott volna lereszelt almßat eltenni.


Az alma nagyon gyorsan bebarnul és nem túl étvágygerjesztö már utánna.

Másrészt az alma filléres dolog, és ha baba nem ette meg, akkor egyszerüen megettem én. Pont az alma az amit nyugodtan megehet az anyuka is mert nem lesz az alkjának töle semmi baja.

Ha nincsen pénzed almára és be kell osztani, akkor vágj le egy darabot az almából, majd a maradékot frissentartó fóliába tedd bele . Habár nem tudom, hogy a frissentartó fólia ára nem több-e mint egy alma.

2018. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én se raknám el, mert bebarnul és gusztustalan lesz, amúgy feltehetően ehető másnap is.
2018. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

jó lesz az holnap is, egy csapp citromlevet ha teszel bele, nem barnul be (annyira).

De én speciel a maradék almát mindig megettem, egyszerűen imádom a reszelt almát :D

2018. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eltenni ellehet, de nem sok értelme van, mert se jó íze nem lesz, se vitamintartalma.
2018. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4- es, szerinted hova lesz belőle a vitamin kieszik a hűtő manók ?


Kérdező , hát nemtudom azért egy almára teljen már, eszembe nem jutott elrakni én mindig megettem , szerintem nem sok finomabb finom dolog van mint a reszelt alma.

2018. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az oxidáció során (ez az, amikor barnul az alma) először az A és E vitaminok bomlanak le, de a C vitamin sem marad így sokáig. A rosttartalma megmarad, de én sem enném meg az 1 napos reszeltalmát, nemhogy a gyereknek adjam.
2018. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta hasmenés esetén jó "fogó" a reszelt alma, ha állni hagyjuk kb negyed órát. Szóval nehogy túlságosan megfogja a gyerek pocakját. De egyébként én is inkább megenném a maradékot és frisset adnék neki.
2018. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!