Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Úgy láttam mintha a kislányom...

Úgy láttam mintha a kislányom székletében a reszelt alma visszaköszönne, ez normális a hozzátáplálás elején?

Figyelt kérdés
Esetleg hanyagoljam az almát és adjak neki inkább répát, vagy krumplit? Ha igen akkor adhatom akár holnaptól vagy kell "üres" napot tartani (amikor csak tápit kap) ?
2016. jún. 23. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Répától, krumplitól szorulása lesz, csak akkor adj neki magában, ha amúgy hígabb a széklete.


Egyébként normális, ha nem fáj a pocakja, akkor semmi gond. Esetleg ha nem volt túl apróra reszelve, akkor próbálhatod inkább pépesítve adni (a felnőttek kakija is változik attól függően, mit esznek, csak azt nem nézi senki nagyítóval :-). Gyümölcslevet adtál neki előtte már szoktatásként igaz?

2016. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Én 5 hónaposan kezdtem (volna) a hozzátáplálást de ugyanígy visszaköszönt az alma. Hanyagoltam egy ideig, 6 hónapos korában futottam neki újra, az alma éppen nem köszönt vissza de a répa meg a sütőtök igen. Nekem azt mondták a legelején normális is lehet, 6 hónaposan nem nagyon van már hova halasztani a hozzátáplálást szóval nem mindegy a kora.

Egyébként 7 hónapos koráig nagyon sok ételtől fájt a hasa és sokmindent el se fogadott. Akkor hirtelen elkezdte igényelni a kanalas étkezést (csak kóstoltatás szintig jutottam addig a gondok miatt), éhes volt, éjjel kelt enni, hirtelen elfogadott mindent amit adtam neki, csak a répa okozott a hasfájást és nem köszön vissza a sütőtök sem. Szóval ő egy kicsit később érhetett meg a hozzátáplálásra.

2016. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Megnyugodtam :)

Igen, almalevet kapott először :) Hasa nem fáj tőle, szerencsére, akkor ezek szerint ok. A széklete kicsit hígabb, mindig ilyen volt neki, úgyhogy legközelebb a krumpli jön :)

5 hónapos :)

2016. jún. 24. 09:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként rendes bébireszelőn reszeltem neki, igaz műanyag, de elég pépes lett szerintem :)
2016. jún. 24. 09:01
 5/5 anonim válasza:
Normális a meggyel és a cseresznyével is ugyan ez lesz nyugodj bele mást nem tudsz csinálni ez olyan mint a természet rendje csak ez a kisemberek rendje. :)
2016. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!