Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bórax glicerines hüvely...

Bórax glicerines hüvely mosdatásról hallott valaki? Tényleg használ? Elvileg belsőleg mérgező. Félek tőle, de visszatérő candidara említette az orvosom. Most kupot használok, de ha újra visszajönne akkora ajánlotta.

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A nőgyógyászom szerint minden hüvelyzuhany káros, mert a víznyomás csak feljebb juttatja a cuccost, de létezik bórax glicerines kúp is. Azt sok éve kaptam vegyes fertőzésre és használt.
2018. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évekig kínzott a viszketés, volt hogy havonta többször is visszajött, hiába a drága kenőcs, kúp stb. Egyszer a neten olvastam erről a glicerines bóraxról, gondoltam kipróbálom. Pár napig esténként használtam, elmulasztotta. Pár hét múlva megint kiújult, akkor is használtam pár napig, és azóta semmi. (Kop-kop)

Ennek már több mint 1 éve. Ajánlom én is, nyugodtan próbáld meg!

2018. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Kedves második válaszoló!

Le írnád nekem hogy hogyan használtad?

2018. nov. 29. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2018. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!