Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aurélia, Viviána nevekről mi...

Aurélia, Viviána nevekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nevűt?

Tetszik,adnátok valamelyik nevet?


2018. dec. 2. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerek ilyen nevűeket. Őszintén nem tetszenek. Az Aurélia olyan szappanoperás. Viviánáról Vivien jut eszembe, de nekem az sem tetszik.
2018. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aurélia nem olyan rossz, de nem adnám. Esetleg Auróra hasonló és kicsit elfogadottabb.

Viviána olyan mint a Vivien cifra boszorkányos változata.

2018. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Pokorny Lia neve Aurélia.

Nekem tetszik.

Viviána sem rossz, de a Vivien jobban tetszik.

2018. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van ismerősöm Pataki Aurélia, mindenki Liázza.

Szerintem szép név, talán kissé görögös.

A Viviána se annyira szörnyű, de szerintem találtok szebbet.

2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem furcsák, elfogadhatóak, de nekem nem tetszenek. Pokorny Lia nyilatkozta egyszer, hogy nem szereti a nevét, mert olyan túl előkelő. Nekem a Lia név viszont tetszik, Liánaként adnám. A Viviána helyett a Vivien szebb a számomra, pedig nincs bajom a hasonló végződésekkel, Adrienn helyett pl. az Adriána jobban tetszik.
2018. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Az Aurélia nem tetszik, nem is ismerek ilyen nevű személyt.


Viviánát igen. Most 21 éves. Anyukám osztályába járt a lány, illetve én is jártam hozzájuk az ismeretség révén olaszt tanulni. Náluk az anyuka magyar, az apuka olasz. Szerintem ezért kapott különlegesebb nevet. Az ő olasz családnevükkel jól is hangzik. Tetszik a név, de én inkább a Vivien-t adnám.

2018. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Aurélia tetszik, de én Lia helyett Relláznám vagy Rellizném. :)
2019. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!