Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha 39 évesen a...

Mit tennétek ha 39 évesen a szeretőtöktől fogant gyermeket nem szeretné a családotok?

Figyelt kérdés
Több éve tartó szeretői kapcsolatról van szó. A férfinek van két nagyobb gyereke. El tudna válni, de anyagilag így jobb neki. A kapcsolat viszont nyílt, mindenki tud róla. A nő családja az egész kapcsolatot ellenzi. A férfi anyagilag támogatja a párját, mellette szeretne majd lenni a vizsgálatoknál. A nő szeretne gyereket, nem fogja elvetetni. A kora miatt ezt utolsó esélynek érzi.

2018. dec. 2. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%
És a gyerekre senki nem gondol? Hogy milyen érzés lesz neki, ha majd tudni fogja hogy az apja az csak az anyja szeretője volt, és arra se méltatta magát, hogy elváljon, rendes család legyen belőlük? Én megértem a családod. Én is hasonló véleménnyel lennék rólatok.
2018. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!