Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szolnoki kismamák ki hol fog...

Szolnoki kismamák ki hol fog szülni? Hetényiről vélemények?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hetényiből menekülj ha teheted. Igaz én még csak az elején járok, de az ismerőseim közül aki tehette hogy orvost fogad, Pesten vagy Mezőtúron szült.
2018. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadott orvossal szültem a Hetényiben, császár volt, nincs negatív tapasztalatom.
2018. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magán orvosnál magán úton szültem császárral nagyon pozitív élményeim vannak.
2018. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok igazán rosszat mondani. Nekem is volt orvosom, szülésznőm. Az osztály olyan amilyen, kevesen vannak, sok babára/anyára. Nincs babusgatás, vannak elavult szokások, de ha kéred segítenek, egyébként meg hagynak békén. Hozzám mindenki rendes volt ( a gyermek főorvos asszony kivételével). Vannak sokkal korszerűbb elveket valló kórházak is és szerencsére még szabadon meg lehet választani, hol akarunk szülni.
2018. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kiskluklopsz válasza:

Szia! Én ott szültem 2016-ban és 2018-ban is természetes úton.Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. 2016-ban lett pont átadva az új épület, nagyon szép, tisza. Kevesen vannak egy-egy szobában (2-4fő). Bababarát, tehát végig veled van a baba, velem végig kedvesek voltak, egy pattogósabb nővérke volt, de ő sem volt vészes. A szülőszoba is szép tiszta. Kellemes babás képek vannak a falon, én vajúdas közben annyit néztem őket.... végére már azt is tudtam, hogy hány sorkötés van a baba sálján :D Egy dolog volt, ami kicsit fura, hogy nem jöhetnek be hozzátartozók, meg nem is viheted ki a babát, hanem csak egy üvegen keresztül nézhetik, de ezt meg 3-4 napig kibírható a baba érdekében, utána úgyis mész haza. :) Nekem volt fogadott orvosom, vele is elégedett voltam nagyon.

Kellemes terhességet, és jó szülést kívánok! :)

2018. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket! :)
2018. dec. 15. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!