Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cofile csepprol velemenyek?...

Babóca0129 kérdése:

Cofile csepprol velemenyek? Ha hasznaltad mennyi ido utan hasznalt?

Figyelt kérdés

Babamat anyatejjel taplalom fokepp, de sajnos nics annyi, hogy eleg legyen neki igy kiegesziteskent tapszert kap. Sajnos fejni meg nem tudok, mert a cicim iszonyatosan erzekeny. Propaltam mar kezivel is es gepivel is. Nem valt be.

Ilyenkor ezt a cseppet hogyan kell alkamazni?



#cofole
2014. márc. 3. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad el? Nem a Colief-re gondoltál? Mert Cofile-ról még életemben nem hallottam, mire való?
2014. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elirtam koszi, hogy szoltal. Telorol pogyogok. Hallottal a helyesen irtrol?
2014. márc. 3. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, használtuk, nagyon körülményes és drága, de ez volt az egyetlen, ami használt...igaz én pár cseppet mindig ki tudtam fejni, és abba cseppentettem bele, de ha neked nem megy, akkor a tápiba rakd bele bátran. Kell 2-3 nap folyamatos adás, legalábbis nálunk kellett, de aztán tényleg meglepő volt, hogy mennyivel nyugodtabb lett a kicsi, és nem volt az a nagy pocifájás. Bár teljesen nem tüntette el, de 2 hónapig adtuk, aztán 3 hós korára el is múlt.
2014. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk. Drága eléggé, de megérte, mert nyugodtabb lett tőle a kisfiam, átaludta többnyire az éjszakákat. Mi is tápszeresek voltunk, de már nem emlékszem,hogy pontosan miként volt az adagolás. ( De a leírásban pontosan benne van.)Azt hiszem, 20 perccel az evés előtt kellett beletenni a cseppeket a tápszerbe (mi 4 cseppet adtunk egy etetésre). Egy kis üvegcse nekünk pont egy hétig volt elég és 1 hónapon át kellett csak használnunk, utána elmúlt a hasfájása a kisfiamnak.
2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2014. márc. 3. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
20 perccel evés előtt kell adni neki 4 cseppet de csak tejbe/tápiba keverve. Nekem egyáltalán nem használt, ráadásul utáltam, állandóan fejni, utána ömlött a tejem... legalább használt volna! Szerencsére én a védőnőtől kaptam ingyen (az anyukák oda adják le, ami megmaradt)
2014. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!