Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2és fél éves a kisgyerekünk a szex előjáték majdnem teljesen eltünt az életünkből ő 8-12órázik én 0-24 a gyerekkel vagyok fáradtak vagyunknde igencsak igényelnénk már,segítségünk nincs se anyós se anyu szóval elvinni se tudják!este ágyba kerülünk egyik jobbra másik balra ... sőt spontán sincs... ez az egyik gond a másik szeretnénk még 1 babát a párom szerint kivitelezhetetlen most vizsgálatok ő sokat dolgozik és a kisgyerekünk picit problémás is :(
2018. dec. 7. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én első körben megtanulnám kifejezni magam írásban.
2018. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne még egy gyerek ha egytől is kivagytok?


Szex terén meg kell erőltetni magatokat.Nem egyik jobbara másik balra, hanem igen is össze kell bújni mert teljesen el fogtok hidegülni.

Te aludj délben a gyerkőccel.Ha kipihentebb vagy, jó kedvű, jedves a férjeddel, neki is nagyobb kedve lesz mindenhez.Napközben pár szexi sms, üzenet.Dolgozni kell rajta, m8nd a kettőtöknek, és értékelni az együttléteket.


Nekem sincs segítségem, másfél éves a kicsi, a párom 4 műszakban dolgozik.Heti 1x-2x van szex, többet igényelnénk, de ennyire van most energiánk és ehhez is erőfeszítéseket kell tenni.De m8ndketten akarjuk, ez a kulcs.

2018. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de miért akartok újabb gyereket, miközben egy is túl sok és a házasságotok romokban? Soha nem fogom megérteni ezt a mindent felülíró mégegygyereketakarok szindrómát....
2018. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babyboom567 ***** válasza:

Mi a kérdés különben?

Hogy,hogyan oldjátok meg a szexet, vagy hogy legyen e másik gyerek?

2018. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!