Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy szőrtelenítetek nagy...

Ti hogy szőrtelenítetek nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy... Idióta kérdésnek tűnik és nem ez az életem problémája.De érdekelne, hogy ti hogy oldjátok meg. Próbáltam kozmetikussal gyantáztatni, vagy szőrtelenítő krémet használni. Majd a hámsérülés miatt teli lett a bőröm szemölccsel, a bőrgyógyászom mondta, hogy felejtsem el, mert le van gyengülve az immunrendszerem ilyenkor simán elkapom a vírust. Engem idegesít egy diszkomfort érzetet ad, hogy nagy dzsungellel közlekedek...
2018. dec. 12. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én zuhanyzás közben állva bénázva borotváltam le a lábam mikor nagy volt már a pocakom, intim területen meg hát kb úgy hogy tapogatva :D meg kistükröt használtam hogy ellenőrizzem, eléggé nehéz volt, de valahogy sikerült leborotvalnom így a végén.
2018. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt ilyen gondom. Érzésre, "vakon" szőrtelenítettem, meg amennyit mégis láttam, az alapján. Ha nem tudod megoldani, a párod is segíthet.
2018. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Tizenéve úgy nézek ki, mint aki min. a 6. hónapban van, úgyhogy látni semmit nem látok terhessègen kìvül sem, úgyhogy rutinból érzésből
2018. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Brutálisan óriás pocakom volt a végére, de akkor is sikerült borotválni, vakon, tapogatva. :) Tükörrel ellenőriztem (vagy nem) és néha a férjemet kértem meg igazításra.
2018. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) egy élmény. Marad az érzésből borotválás. Köszi a válaszokat :)
2018. dec. 12. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Nekem a férjem segített.
2018. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

A lábaimat zuhanyzás közben, állva vagy a kád szélén ülve szoktam, az intim részen pedig rutinra, a szeméremdombot állva, lejjebb pedig guggolva, időnként kistükörrel ellenőrzöm, ha látok még valamit, akkor érzésre igazítok rajta. :) Az elején nagyon nehéz volt, de most már egészen megszoktam.

35 hkm

2018. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Emlékezetből :D aztán tükörrel ellenőriztem, hogy maradt-e valahol és ha kellett igazítottam. De én hatalmas hassal még lábkörmöt is festettem (nyár volt), azt mindenféle kifacsarodott pózokban tettem.
2018. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak ha muszáj (értsd: dokihoz kell menni), és hát ja, tapogatva, tükörrel. Marhára utálom, épp ezért nem is csinálom már hetente.
2018. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem kelhettem fel a terhességem 11. hetétől a végéig, csak wc-re, és kétnaponta egy 5 perces zuhanyzásra. Utóbbiba nem fért bele még a borotválkozás is, meg félidőtől nem is bírtam volna annyit állni már a problémáim miatt.

Mindemellett nekem szőr fóbiám van. Nem bírom elviselni, ha szőrös vagyok.

Így én végül hetente 1x egy alátéttel megoldva, fekve forgolódva, epilátorral oldottam meg a lábaim szőrtelenítését, intim területen pedig borotvával, fekve, tükörrel.

2018. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!