Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy pocakkal hogy szőrtelenít...

Mákvirág kérdése:

Nagy pocakkal hogy szőrtelenítetek egyszerűen?

Figyelt kérdés
Még hat hetem van hátra de már a pocomtól elég nehezen megy a szőrtelenítés, ha valaki tudna vmi egyszerű megoldást a problémámra annak a válaszát nagyon meg köszönném... Nálam csak az epilálás és a borotválás lehetséges mert a külömbőző gyantákra ill. szőrtelenítő krémekre allergiás vagyok...
2012. márc. 26. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem a párom szokott segíteni :)
2012. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is a párom szokott segíteni,de ha nincs itthon akkor kistükörrel szoktam nézni.
2012. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a férjem segít, inkább megvárom, minthogy a kis tükörrel szenvedjek :)
2012. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérd a párod segítségét, vagy használj tükröt. A harmadik lehetőség az, h kozmetikushoz menj, aki vállal ilyet is. Ennyire egyszerű. :)
2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én meg inkább kistükörrel szenvedtem, mint a páromat kértem volna meg. :) Nálunk ez olyan privát szféra.... Kell némi ilyen még házasok között is, szerintem. De nem vagyunk egyformák. :D :D :D
2012. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az intim részt a férjem vállalta, de soha többet, mert ha nem én csinálom, csikis vagyok. A lábam olyan kifordult pózban csináltam, úgy ment. Nekem giga pocim volt, de így is sikerült, nyugi, menni fog, csak lassan, odafigyelve.
2012. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tükörrel és "érzéssel". Kézzel tapogattam ki, és tükörrel ellenőriztem.
2012. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában "emlékezetből"... :) Néha tükörrel utánigazítok, de 15 év rutinja sokat segít, menni szokott a dolog. ;)
2012. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

a hajnyíró gépet beállítod 3mm-re és lenyírod. nem kell teljesen borotváltnak lenned. ezt ilyenkor elnézik, ha meg zavarja őket akkor simává teszik, de nem kell!!!!


egy ápolónő

2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ZsZs27 ***** válasza:
Hát, tekintve hogy a szülést megelőző két hétben már kórházban voltam, sehogy se. Állni is alig tudtam, nemhogy ilyennel szenvedni. Szülés előtt meg úgyis teljesen leborotváltak, a lábaim meg aztán végképp nem érdekeltek senkit:)
2012. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!