Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnő beleszólhat abba,...

A védőnő beleszólhat abba, hogy állatot tartunk a lakásban?

Figyelt kérdés
Mindig rend és tisztaság van, az állatok miatt éppenhogy többet takarítok, mint mások. Nemsoká jön hozzánk, és nem tudom, milyen a hozzáállása az állatokhoz. Nem szeretem a konfliktusokat, de szeretnék felkészüli, mire számítsak ezzel kapcsolatban...
2018. dec. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Semmi köze hozzá. Ha be is szól, mert ő épp nem szereti a macskákat, meg kell neki mondani, hogy odafigyeltek, az almot nem te takarítod és a gyerek sem fog hozzáférni, a macska nyugodt és jól nevelt, a babaszoba tabu neki, egyébként meg keressen szőrt, nincs, mert tajarítasz. Ennyi. 😊
2018. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A védőnő hozzáállásán múlik, hogy beszól-e vagy sem. Ha az állatok oltottak, féregtelenítettek, tiszták, és az otthoni higéniával sincs gond, akkor szólni szólhat, de te meg körberöhögöd. A normális védőnő meg nem szól be állat miatt.

Nekem nagy bundás kutya van, benti, szelíd, a rokon gyerekek is azt csinálnak vele, amit akarnak, még inkább ő szorul néha védelemre, sosem mutatott semmilyen agressziót. Csak szólt volna be a védőnő, akármilyen konfliktuskerülő vagyok is, a kutya családtag, a védőnőnek meg nincs beleszólása.

2018. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Védőnő bármit mond, bólogatunk, persze, persze. Aztán mehet dolgára.

Oltás, féregtelenìtés, parazitamentesìtés háziállatnál alap, ha van baba, ha nincs!

2018. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én szóltam neki anno, hogy van 2 kutyám. Nevetett és kérdezte, hogy még nehezítést is kap a bejutásnál?

Aztán mikor ideért köszönt nekik is és bocsánatot kért tőlük, hogy nem simogatja meg őket, de ilyenkor mikor házhoz megy sok állatkával találkozik és simi esetén mégjobban megzakkanna a többi kutya akikhez még megy.

Hát igen, ez vidék :)

2018. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Semmi köze hozzá.
2018. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!