Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek az Áron név?

Hogy tetszik nektek az Áron név?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek az Áron név? És mennyire gyakori a környezetetekben? :)
2018. dec. 13. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tetszik, csak becezni nem nagyon lehet. Legjobb barátnőm párját hívják így, és őt folyamatosan Árcsi-nak becézik, hát én attól a falra mászok :D de maga az Áron szerintem szép név :)
2018. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem minden áron adnám ezt a nevet egy gyereknek.Én egyet se ismerek,vagy ismertem.
2018. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szép név, bár én nem adnám. 2 kisfiút ismerek ezzel a névvel.
2018. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem szép név, de nem ismerek ilyen nevű embert.
2018. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egy kisfiút ismerek ilyen névvel, őt Áronkának becézik.
2018. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én becézni nem szeretném, amúgy is az olyan neveket szeretem jobban, amiket nem szoktak becézni (pl. nálam a Máté a másik nagy favorit, de páromat így hívják, így a babánk nem az lesz :D) .

Szerintem az Áron így a legszebb önmagában, minden becézését erőltetettnek érzem, nem tetszenek.

2018. dec. 13. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, volt baratomat hivjak igy, mast nem ismerek a kornyezetemben akit igy hivnak.
2018. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon tetszik, viszont az elmúlt kb 1 évben vagy 5 Áron született a környezetemben. Nagyon gyakori, pont emiatt már nem adnám én sem a gyerekemnek.
2018. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tetszik. Kisgyereknek és felnőttnek is el tudom képzelni.
2018. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szép név, de aminek más jelentése is van érdemes figyelni a vezetéknévre.

Szülőszobán volt egy nő, aki utolsó pillanatban (mert a mellettünk lévő szobában Áron lett) megtetszett ez a név és bódult állapotban ezt a nevet mondta, amikor végül elvitték császárra. Arany Áron lett a neve. Úgy tudom még a kórházban sikerült módosítani.

2018. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!