Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elszoktam olvasgatni minden...

Elszoktam olvasgatni minden hónapban h épp mit tudnak a babák, eddig ez jellemző is volt?

Figyelt kérdés

Most 10honapos lesz a fiam 10nap múlva de nincs 9honapos szinten..a védőnő pl azt mondta kéne utánoznia, integetnie,tapsolnia meg pl ha kerem akkor esetleg puszit dobni, meg hasonlók.

Én kicsit magas elvarasnak érzem.

A fiam amúgyis inkább most a mozgasfejlodessel van elfoglalva úgymond. Nagyon beindult neki. 1 hónapja járkál bútorok mellett néha megall kapaszkoad nélkül pár másodpercre aztán seggre ül.

Úgy tudom egyszerre egy dologra képes az agyuk.

Vagy mozgasfejlodes vagy szellemi fejlődés.

Mit gondoltok? Túl aggódom?


2018. dec. 17. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Hogy jön ez a fogyókúrához? Diétára fogtad?
2018. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom,megcsak a közelébe sem mentem a kategóriának. A gyerekvallalas-neveles kategória - egyebkerdesekbe írtam...nemtudom h ez h jött ide. Bocsu
2018. dec. 17. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Sztem ezen ne aggódj. Minden baba máshogy fejlődik. Az én fiam 1éves elmúlt de nem tapsol. Én ez miatt nem degradalom, integet stb kimaradt a taps akkor mi van? Puszit ad de nem dob. A védőnőd szerint a himnuszt is kellene már tudnia?
2018. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!