Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülne egy 8 éves a röminek...

Örülne egy 8 éves a röminek karácsonyra?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha szeret kartyazni !!
2018. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. Barátnőm kislánya imádná. Az én fiamat meg hidegen hagyná. :D 8,5 évesek.
2018. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszonom :)
2018. dec. 17. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kártya vagy társas?


Ha kártya, akkor abból indulok ki, hogy az én 8évesem még 5 kártyát sem tud rendesen a kezében fogni, nemhogy 15-öt... számolni ugyan már klasszul tud, de ez nem megy minden másodikosnak olyan simán.


Nem emlékszem, én mikor tanultam meg römizni. Mintha mindig is tudtam volna, pedig nyilván nem. Elvileg ez pont az a korosztály, ahol lehet kezdeni tanulgatni a szabályokat...

2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom imádja. Nálunk is az a baj, hogy nem tudja még tartani a kártyákat, kicsi hozzá a keze, de a játékot nagyon élvezi. Van egy társas, az a neve hogy Rummikub, ez tulajdonképpen rablórömi társasjáték verzióban. Mi így szoktunk játszani, aztán majd átváltunk rendes kártyára ha kicsit nagyobb lesz. De a szabályokat szépen érti és egész ügyesen játszik. 9 éves amúgy.
2018. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!