Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben különbözhet egy 1977-es...

Miben különbözhet egy 1977-es és egy 2007-es kiadású dr. Spock gyereknevelési könyve?

Figyelt kérdés

Nekem a 77-es van meg, tele olyanokkal, hogy 3 hósan már adjunk tejet, stb. Az új kiadásban mennyivel más a szöveg, ott már "modernebb" a baba ellátása? Megvan valakinek?

Köszönöm.


2010. jún. 28. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos arról lehet szó, mert nekem 73as van, és abban azt írja, ha nincs elég anyatej, feles higításban forralt tehéntejet kell forralt vízzel+egy kávésaknál cukorral, már az első héttől (!!!!). Na ilyet ma már nem javasolnak. Szóval biztos a 2007es már finomodott ilyen téren.
2010. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltéve, ha nem változatlan utánnyomás, mert akkor csak az árában különbözik (meg esetleg a borítója más)
2010. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltéve, mert a 73hoz képest a 77es is finomodott tej kérdésben, mivel a 73asban már 1. héttől javasolja a tehéntejet, még a 77esben már "csak" 3 hónapostól. Szóval én biztos vagyok benne, hogy halad a korral, és a 2007esben már mondjuk csak 1 éves kortól javasolja.
2010. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nameg gondolom, nem ír olyat 2007-ben, hogy ne rakjuk hasra a babát, mert megkésik a mozgásfejlődése, vagy hogy az újszülött hőháztartása olyan fejlett, mint a felnőtteké.
2010. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 1999-es kiadású van, amelyik pl. ismerteti a különböző tejfajtákat (193 -199.pont), de ha jól látom, nem írja, mikortól adható a babának, csak a szoptatásról, lefejt anyatejes pótlásról és a tápszerről értekezik hosszan. Magyarítva van, az amerikai tápszerismertetést kihagyták (205-210 pont, de a helye megvan). Szerintem rugalmasabb az én gyerekkori verziómnál, szó esik az igény szerinti szoptatásról is, ami régen nem volt divat tudtommal. Meg kellene keresni anyunál a régit, és összehasonlítani.
2010. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!