Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párommal tervezzek gyereket...

Párommal tervezzek gyereket ha már azon vitázunk hogy szerinte énidőm ne legyen és neki nem kell olyan akinek "mehetnéke"van?

Figyelt kérdés

Mondtam neki ha nekem csak amelo gyerek konyha lesz csak az életem es ő kettesben amugy joformán nem is akar sehova menni csak gyerekkel, az ugy nekem nem jo mert en ember is vagyok nemcsak anya és haztartasi gép, nem diszkozni akarok, de arra hogy en a parommal akarok lenni a valasza hogy a gyerek az első mintha en hatterbe akarnám helyezni???!!!

Szoval olyan értetlennek látom, hogy ha ezt megis tudnánk beszélni, de szakitani is akar szoval jo instabilnak is latom igy aki minden baj miatt a lelépésen agyalna rögtön, belemerjek én fogni bármibe is ilyen elitélő instabil ember mellett?


2018. dec. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nem szabad gyereket vállalni.
2018. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merülne bennem a gyerekvállalás gondolata olyannal, akivel még kapcsolatot sem tudok elképzelni. Ő egy ilyen ember lenne számomra.
2018. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így külön-külön is kizáró ok, kapcsolatra is.
2018. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő olyasmi ember lehet, mint a nagyobbik gyerekem apja. Él benne egy idealizált kép a családról, gyerekvállalásról, és ahhoz foggal körömmel ragaszkodik, pedig nem sok realitás van abban, amit gondol. Az ilyen ember elől menekülj!

Ráadásul maga sem tudja, hogy mit akar, ha közben meg a szakítást lebegteti. Ez a kapcsolat egyáltalán nem megfelelő gyerekvállalásra.

2018. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezz olyan emberrel semmit, aki még akarja szabni, hogy te mit csinálj, miközben ő maga sem tudja, hogy mit szeretne!
2018. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!