Miert sir allandoan?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nappal vagy ejszaka hogy ne sirna fel keservesen almaban a kis fiam. 8 honapos es kb 2 honapja tart ez az allapot ami egyre jobban aggaszt.( Ebren nagyon jo kedeju, mosolygos kacaraszos, jatekos baba,fogzasa 4 jonapja tart, de meg nincs kont egy foga sem.)Mi lehet az oka? Vigyem orvoshoz es ha igen milyenhez? Volt/Van valaki ilyen helyzetben?

2018. dec. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

gyerekorvoshoz első körben. vagy védőnő tanácsát is ki lehet kérni.

a foga gyötörheti, bár ennek ébren is kellene.

nem történt valami a családban, vagy a picivel? érezni érezheti a változást, akár rajtad is, amitől annyira mégsem nyugodt.


nem tudom mennyire hiszel az ilyesmiben, én megpróbálnám máshová tenni az ágyát,hátha utána jobban aludna. (tapasztalat)

2018. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen időszak.Én úgy vettem észre, hogy akkor csinálta ezt mikor új ingerek érték, új hely, új személy, egy-egy esés után.Mikor megtanult felállni, elindult, elkezdtünk játszótérre járni.

Pár hónap alatt elmúlt.

2018. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

En lanyom is 8 honapos. O is siros baba es egyre rosszabb a helyzet. O azert sir allandoan mert faradt, almos, ejszaka 4 honapos kora ota orankent elkezd sirni. (havi 1x megorvendeztet egy ejszakaval amikor csak 3x kel folkelni hozza) Semmi sem nyugtatja meg csak a cici. Ha csak olbe vesszuk tovabb sir ejjel. Napkozben se alszik masfel 2 oranal tobbet azt is tobb reszletbe. Se kocsiba se baba kocsiba nem alszik el. Mi fogzunk mar 3 foga van de ha bekenem az inyet v nurofent adok neki akkor is orankent folsir. Januarba visszuk orvoshoz akkorra kaptunk idopontot. 7 honapos koraban mondtam azt h ilyen nincs h allandoan sir es nem tud aludni. Nem tudom mi lesz a dokinal, ha gondolod irj privit es megirom.

2018. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi nagyon jo alvok voltunk. Persze most ertek ingerek karacsonyfa, ajandekok, uj kajak(hozzataplalas), de ezek csak most a napokba voltak, neki meg mar vagy 2 honapja tart a dolog :(
2018. dec. 29. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

En kislanyom is 4 honapos kora ota csinalja, addig szuper ejszakaink voltak 🙁

Utolso voltam

2018. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!