Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi tortenik?

Ilyen esetben mi tortenik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1.5 napja szultem. Eddig Roomingos szobaba voltam ma viszont atkertem magam a VIP reszlegre ( nem a kenyelem miatt hanem mert olyan szobatarsakat kaptam... )

Elvileg 72 orat tartanak bent a korhazban, az kedd reggel le is telne.

Az lenne a kerdesem, hogy mi tortenik ha menet kozben pl besargul a baba es bent tartanak meg 2-3 napot ( tehat osszesen VIP -n lennek 5 napot ) es nem tudom azt a teljes osszeget kifizetni? :/ nem azert mert nemakarom hanem azert mert nem igy szamoltam hogy ha besargul a baba az plussz 3-5 nap...



#VIP szoba #korhazi fizetes #vip room #alapitvanyi szoba
2019. jan. 6. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszamehetsz sima szobába bármikor, ha van hely, senkinek nem kell tudnia, miért.
2019. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyi napot kell fizetni ahányat bent voltál. Ha mégsem tudod fizetni, akkor visszakéred magad. Egy dolog a sárgaság, ismertem anyukát akinek súlyos anémiája lett a 3. napra és vért kellett kapnia. Ők pl 12 napot voltak bent. De barátnőmnek pl gyermekágyi láza jelentkezett és 6 hetet volt bent. Szóval lehet ezt még fokozni.
2019. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!