Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi tortenik ilyenkor ebben az...

Mi tortenik ilyenkor ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha szerzodest kotottem munkakozvetito ceggel,alkalmi munkat akartam elvallalni,de nem mentem be a munkahelyre dolgozni,mert felek, messze is van ejszaka is kell dolgozni.
2018. máj. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Olvasd el a szerződést, amit aláírtál, és kiderül...
2018. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
62%

Szerintem is szerződést amit a közvetítő céggel kötöttél olvasd el.


Amúgy tudtommal senki sem kötelezhető egy olyan munkára aminek a munkaszerződését nem írta alá, tehát ha a közvetített munkát nem vállaltad el akkor semmi gond, megmondod, hogy miért nem felel meg. Ha aláírtál arra szerződést akkor meg próbaidőben vagy és indoklás nélkül felmondhatsz, de akkor menj be oda és írásban bontsad fel.

2018. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződést. Szerintem nem a világ vége de ne legyen belőle rendszer mert hamar elegük lesz. Beszélj velük addig nem tudják hogy neked mi a jó amég nem nyitod ki a szád.
2018. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!