Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajvágás igen vagy nem?

Hajvágás igen vagy nem?

Figyelt kérdés

3 éves fiam most nem akarja, hogy levagjam a haját. Kérdeztem meg akarja e növeszteni azt mondta igen. De most pont elég ellenkezős időszaka van mindenre nemet mond kb.

Ti komolyan vennétek és engednétek neki hogy megnövessze a haját vagy levagnátok mert csak ellenkezés miatt nem akarja?

Nem szokta amúgy emlegetni hogy hosszú hajat szeretne csak ha megkerdezem tőle akkor mondja hogy igen.


2019. jan. 8. 10:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan engedd nőni, ha így szeretné. 😊
2019. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi most az 5 évesem haját növesztjük, lövésem sincs miért, de ragaszkodik hozzá. Már a szemébe lóg, küzdök, mint malac a jégen, hogy mit kezdjek vele... Mert persze a hajpántot macsósan elutasítja azzal, hogy az csajos. :D
2019. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hagyom neki, csak nem tudom eldönteni, hogy valóban ezt szeretné vagy csak ellenkezik.

Hajmosást persze utálja és jó nagy hiszti van belőle. :)

2019. jan. 8. 11:01
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Én elmondanám neki, hogy csak a kislányoknak van hosszú haja, és úgy fog kinézni mint egy kislány.
2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Levágatnám. Nem jó, ha a szemébe lóg. Hajpántot, meg lányos csatokat nem tennék egy fiú hajába.
2019. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

4- es, nem, nem csak a lányoknak van hosszú haja, miért csak a lányoknak lehetne?

Eszembe nem jutna ilyen ostobaságot mondani a gyereknek.


Kérdező, az én négy éves fiamnak is hosszú a haja , mindig is az volt én is kérdeztem levágjuk -e, azt mondja ne , had döntse már el , hogy mit akar csinálni , nem erőszakolok rá olyat amit nem akar.

Ez csak haj!

A fiam óvodájában rajta kívül négy hosszú hajú kisfiú is van, az egyik egy ikerpár.

2019. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Az ő haja. De! Néznénk a neten olyan fiús hajat, ami nem (annyira) rövid, tetszik neki, és elvinnénk a képet fodrászhoz. Valami olyat, hogy legalább kilásson.

Ha látja, hogy nincs min ellenkezni, mert ő dönt a hajáról, akkor lehet, hogy pár hét múlva ő kér rövid hajat, mert valamelyik focistának olyan van.

2019. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Fiam 5.5 éves, most engedek a kérésének.

Mármint eddig nem is kérdeztem. Hajvágás, ahogy apának is rövid, neki is rövid.

Eddig nem is érdekelte, magát a hajnyírót utálta, de a frizurája nem izgatta eddig.

Most van "divatozás" az oviban, most már megbeszéljük, milyen legyen a haja.

Oldalt, hátul rövid, a feje tetején növesztjük, meg oldalt mindig bele kell nyírni valamit, mert "ez a divat".

Amíg ésszerű keretek között van, addig engedem, hogy az legyen, amit szeretne.

De 3 évesen, még nincs abban a helyzetben, hogy felmérje. Valószínűleg csak azért mondja, hogy hosszút szeretne, mert akkor és ott megússza a hajvágást. De valójában nem kimondott frizurát szeretne.

2019. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Idétlenül néz ki egy kisfiú hosszú hajjal.
2019. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Én sem engedném a hosszú hajat. Divatosra vágni az rendben de a hosszú haj szerintem nem fiúnak való. Felnőtt emberen is undorítónak tartam.
2019. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!