Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyaként nappali...

3 gyerekes anyaként nappali képzés? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Még csecsemő a legkisebb, kis korkülönbséggel születtek egymás után a gyerekek. Mindig is úgy gondoltuk, hogy akár nyolc évig, de hat évig mindenképp itthon leszek a kicsi születésétől számítva. Van munkaviszonyom, ahová ha vissza is mennék, inkább más pozícióban szeretnék, más munkarenddel az említett időpontban. Diplomám van már, ill 3 okjs végzettségem is, melyekkel el lehet helyezkedni. Szeretnék még tanulni, de nem tudom mennyire lenne ésszerű döntés belevágni gyet alatt, mikor javarészt a gyerekek logisztikáját egyedül kell megoldanom. Illetve betegség esetén, különböző programok esetén is én akarok velük lenni. Valamint hogy mennyire bírnám fizikailag, öt ember boldogságáért felelni azért nem kis dolog. A ház gépesített, ebédet hét közben hordathatnám, de rengeteg figyelmet igényel azért a 3 gyerek + férj.

Korábban bírtam a pörgést, egyetemi előadásról munkába, máskor szakképzés teljes munkaidő mellett, de ez 20 évesen volt...

A kinézett szak egyike csak nappalin indul a közelben (28 km).


2019. jan. 8. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egy diploma és 3 szakma elég.

Kérdés, mennyit keresnél? Orvosira járnál, gazdaságira?

Vagy tanárnak?

Mik a szakmáid? Milyen lehetőségeid vannak? Olyan messze vagy a munkától, mint Makó Jeruzsálemtől..inkább babázz :)

Vagy tanulj valamit, amit otthonról lehet. :)))

2019. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát azért a nagyszülők csak meglesznek még sokáig, még csak 29 vagyok. Azért is tanulnék, mert hiányérzetem van, hogy nem lettem orvos, a szakok mind orvostudományi területhez tartoznak-diplomás ápoló, védőnő, szülésznő.

Kórházból jöttem el szülni gyak. ápoló munkakörből, diplomám a vidékfejlesztéshez kapcsolódik-hatalmas tévedés volt ez- bármelyik másik szak jobb lett volna, amit megjelöltem anno(mindenhova felvettek). Van még a kisgyermekgondozó, és gyógypedagógiai assz szakképesítésem.

Olyat tanulnék, amivel a munkarend családbarát, ez a védőnő lenne. Országosan sok betöltetlen hely van, csak pont nem azon a részen, ahol mi lakunk...

2019. jan. 11. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!