Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek Eliotnak...

Van itt valaki akinek Eliotnak hívják a fiát?

Figyelt kérdés

Nagyon beleszerettünk ebbe a névbe, nagytesó nem is akar hallani más nevről. Az egész család nagyon pozitívan fogadta.


Viszont azért érdekelne a leendő gyerek szemszögéből. Akinek így hívják a kisfiát, nem bántották emiatt?


2019. jan. 8. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Csak most láttad az E.T-t?
2019. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Soha nem láttam az E.T.-t.

Teljesen mese/film/bulvár mentesen választottuk, de köszönöm a hasznos választ...

2019. jan. 8. 15:26
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem hallottam még soha ezt a nevet gyereknek! A sok kis Dzsúlió meg Szebasztián mellett már nem lesz feltűnő....

A lovardában ahol tartom a lovamat van 1 sportló. Őt hívják Eliotnak...😃😃😃😃

2019. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Eliot a sárkány is van... szerintem magyar nyelvterületen elég fura. A nagytesó nekem nem lenne mérvadó, egy óvodás szerintem Krampampulinak is boldogan elnevezné a kistesóját, csak mert vicces.
2019. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nekem alapvetően tetszik, de lássuk be, elég szokatlan név Magyarországon.

Amúgy van egy édes sztorim erről, a fiam Leó, ez sem túl gyakori, ha tömött helyeken szólongatom, mindig látom, ahogy csodálkozva felkapják a fejüket páran.

Na, bevásárlás közben odaszóltam neki, hogy Leó, gyere már! A mellettem álló apuka a már jól ismert micsodanévmárezdikk! nézéssel rámbámult egy pillanatra, majd elbődült:

-Eliot, menjünk már!

Szóval kinek mi a fura, ugyebár... :D

2019. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
A vezeteknev azert nem mindegy szerintem, pl. egy Kiss vagy Kovacs eleg fura lehet.
2019. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 piroska és a farkas ***** válasza:
70%
Én régebben foglalkoztam Eliot nevű ovis kisfiúval, szerintem nagyon szép név, de nàlunk valóban szokatlan. Nekem pl a Theo tetszik nagyon, hàt az sem egy szokvànyos nàlunk. Ugyanakkor egyre többen gondolkodnak màr nemzetközi keresztnevekben. Ha a vezetéknévhez passzol, én nem hezitàlnék a helyetekben.
2019. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ismerek egy Eliotot, hát nem idén barnult gondolhatod. Én inkább valami normális vállalható névben gondolkodnék.
2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon idegen hangzású...nekem nem tetszik.
2019. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Ismeretségi körömben van Eliot, Maximilián, Robin, Teodor, Kevin, Ruben.

Egyik sem cigány és nem furcsa. Rubenen döbbentem meg, mert a Beni becenévből nem erre gondoltam volna.

2019. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!