Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek Eliotnak...

Van itt valaki akinek Eliotnak hívják a fiát?

Figyelt kérdés

Nagyon beleszerettünk ebbe a névbe, nagytesó nem is akar hallani más nevről. Az egész család nagyon pozitívan fogadta.


Viszont azért érdekelne a leendő gyerek szemszögéből. Akinek így hívják a kisfiát, nem bántották emiatt?


2019. jan. 8. 15:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából a vezetéknév se "tucat", dallamosan cseng vele.
2019. jan. 8. 18:20
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha jól tudom, Völgyesi Gabi énekesnő egyik kisfiát is Eliotnak hívják.


Szerintem aranyos név. :)

2019. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Feltűnősködő és ellenszenves. De a te gyereked, olyan nevet adsz neki amilyet akarsz.
2019. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép.
2019. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Nekem tetszik, de ebben az országban nem adnám, mert túl idegen hangzású.
2019. jan. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Eliot - Idiot
2019. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az én kisfiam 3-ik neve Eliot :)
2019. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet már kicsit későn írok...Nekem a barátom keresztneve Eliot, először amikor egy közös barátunk mondta nekem, hogy ismer valakit és, hogy mennyire összeillenénk, és én rá kérdeztem, hogy hogy hívják? Azt mondta, hogy Eli. Én meg azt hittem először hogy valami lány...:D de így mostmár, hogy 2,5 év egy párt alkotunk, teljesen megszoktam, és szeretem is a nevét és már ugye hozzá is kötöm. Talán a haverjai szoktak ugratni és kapott is már a Nagyon Vadon című meséből egy plüsst (mivel a szarvast Eliotnak hívják). És azt veszem észre, hogy sok embernek tetszik, amikor családjával voltunk nyaralni és ott volt a tesója szinten különleges névvel, a magyar idegenvezető mosolygott és azt mondta, hogy de klassz, különleges nevek.:)
2019. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, jó tudni ezt a nagyon vadonost, meg fogjuk nézni :D

Eliot lett végül. Nagyon illik hozzá, eddig mindenkinek nagyon tetszett. Liónak becézzük

2019. szept. 8. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!