Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal kismamák egy kis...

Fiatal kismamák egy kis figyelmet kérhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


21 éves férfi vagyok. A párom 17 éves és kb. 10hetes terhes.

Szükséges e szülő a terhességi procedurához? Albérletben lakunk ketten.

És igen,az anyjával nem szívesen engedi el, mert a "kirugdosom belőled a gyereket" című mondóka után nem akarom hogy tudjon róla.


Munkahelyem van. Sajnos még nem vagyunk házas társak.


Köszönöm a válaszokat.



2019. jan. 11. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell a szülő. Elmegy az orvoshoz és attól kezdve az orvos és a védőnő foglalkozik vele, mindent megbeszélhet velük, mindenben segítenek. Ti lesztek a szülők - legyetek jók, ne kövessétek azt a némbert, aki "anyja" helyett volt neki. Boldog babavárást és sok erőt kívánok!
2019. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te már nagykorú vagy egyszerűbb a helyzet.

Másrészt lassan a lány is nagykorú lesz.

Kettőtöknek kell intézni a dolgokat, nem kell szülő hozzá.

2019. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok köszönjük szépen.
2019. jan. 11. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Mikor tölti be a 18-at?
2019. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pedig fontos kérdés, hogy a szülés időpontjában 18 lesz e mar vagy sem...
2019. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
En ugy tudom, hogy problemat okozhat, ha szuleskor meg nem toltotte be a 18at de lehet tevedek.
2019. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Novemberi. Milyen problémákról tudtok? Ha csak hallottatok nekem az is elég mert legalább pontosabban tudom magamat mélyebbre vetni az internet tengerében.
2019. jan. 11. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt kórházi szobatársam volt 17 éves, amikor a babája született. Kicsit hamarabb jött a baba, mint várták, mert másnapra volt időpontjuk házasságkötésre :) Úgyhogy ő aznap kórházi engedéllyel kiment egy órára, amíg férjhez ment. Onnantól kezdve nagykorú volt. Persze ez már előtte le volt papírozva, gyámhatósági engedély kellett hozzá.
2019. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek hamarosan úgyis fel kell keresnie a védőnőt, ő biztosan tudja, hogy okozhat e gondot bármiben, hogy még nem töltötte be a 18-at.
2019. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!