Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyári, sokat hízott Kismamák!...

Nyári, sokat hízott Kismamák! Toxémia?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem a 36. hetet, új dokinál voltam, mivel az előzőt azonnali hatállyal nyugdíjba rakták vmi gondatlanság miatt, de nem is ez a lényeg... Nem szépítek eléggé sokat híztam, 27kg eddig, étvágyamra nincs panasz, de mozgok és nem hagytam el magam. Egy hete vizesedik a bokám, de csak estére, vagy ha sokat lógatom, sétálok... Tökéletes volt végig a vérnyomásom, nincs a vizeletben fehérje. 2431grammot mért a doki tegnap, azt mondta esélyes ilyenkor a visszafejlődés és max 3,5kg lesz a kisfiam???! Szerintem az egy normális súly egyébkérnt, de nagyon megijesztett és szinte biztosra állította a toxémiát... Eddig majdnem mindennap 30fok volt, még van hátra 3-4 hetem, de úgy gondolom a vizesedésre rátesz az időjárás is. Egyébként sem az arcom, sem a kezem nem dagad.
2018. aug. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem toxémia. Sőt, ma már a vizesedés nem is igazán toxémia tünet, ugyanis egy nem toxémiás kismama is legalább úgy tud vizesedni, mint egy toxémiás. Amíg nincs fehérje a vizeletedben és nem magas a vérnyomásod, addig nem vagy toxémiás. Én az voltam. Nekem ezek mind jelen voltak együttesen.
2018. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közeli rokonom toxémiás volt, ez tényleg nem az.
2018. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!