Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 mm endometrium lehet belőle...

4 mm endometrium lehet belőle baba később?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az szerintem elég vékony, ciklus eleji (azaz menzesz utáni) vastagság.
2019. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az kevés nem? Én a második babámmal nagyon korán teszteltem, és hamar elmentem dokihoz aki persze még semmit se látott, kért egy b hcgt vérből, és megállapított hogy 10mm a nyálkahártya tehát akár baba is lehet de nem tudja még.

Baba is lett akkor belőle.

2019. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis mikor volt ennyi? 4 mm az még igen csak ovuláció előttinek tűnik.
2019. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább 8 mm-nek kell lennie, hogy meg tudjon tapadni ha jól tudom. A 4 mm kevés hozzá.
2019. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Január 22 kell megjönnie. 1 hete folyamatos enyhe szurkálo érzést érzek mind két oldalt petefeszkemnél.
2019. jan. 18. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:

De MIKOR mertek a 4 mm-t? Elmondod ???

Ha mostanában akkor ha meg is termekenyult nem fog tudni beagyazodni ! Ahhoz nagyon kevés a 4 mm!


Javaslom kezdj el szedni E vitamint !

Azoknak akiknek ilyen vékonyka a nyálkahártya állítólag segíthet !

2019. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csütörtökön mérték fájdogál is 😔 Akkor ha az is lenne nem fogg esetleg vastagodni szedek supradint meg ultrogestant
2019. jan. 19. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu barmi lehet ! Ha nem jön meg a mensi tesztelj! 7-8mm-nel már lehetséges a sikeres beagyazodas, ne csuggedj várd ki a 22-ét ha nem jön meg tesztelj !
2019. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baba lett?
jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!