Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai értékek, ciklus 12....

Mai értékek, ciklus 12. napján 19 mm-es tüsző,3 rétegű 7 mm-es endometrium. Vélemények?

Figyelt kérdés
Kérdésem, hogy kb. mikor repedhet meg? Egy érő tüszőm volt a bal oldali petefészekben a 19 mm-es. Mindent tökéletesnek ítélet az orvosom. Sajnos sok mindennel küzdök, pajzsmirigy alulműködés, enyhe IR, PCOS, de minden kezelve van, teljesen tünetmentes vagyok egy dolgot leszámítva. A piros menstruáció előtt 4-5 nap enyhe barnázás van, amire Premens tabit 2x1et írt a doki. Egyelőre ne bolygassuk annyira a hormonháztartást, pár hónapot várjunk. Szerintetek progeszteron elégtelenség mellett (amire utal a barnázás) megtapadhat a baba?

2017. júl. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 2mmet nőnek a tuszok, szval 2-3nap kb! Nem.LH tesztelsz? De amugy ha mostantól.minden nap egyszer egyutt vagytok akkor biztos elkapjátok. Nekunk az orvos termékeny idoszakban a mindennapi sexet javasolta!

A 7mmes endometrium nagyon jó, legalabbis ahhoz kepest ,hogy nekem 9mmes volt babásan a 31.ciklsunapon a kislányommal! Nemtudom h maradt meg elvileg az vékony. Foleg h az napi 1mmet nől vagy másfelet!


Sztem mindenkepp kellene a progi legalabb pozi teszttol. De anelkul nehezen jon ossze. Ovulavio utan az vastagitja meg a mehnyalkahartyat , h beágyazodhasson a pici. Nekem is kellett, anelkul nem.jott volna ossze.

2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ad progit akk vehetsz progeszteronkrémet
2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Womens creamet kenek 3 hónapja, de ezek szerint úgy tűnik nem elég...kivárom ezt a pár hónapot, utána gondolom lesz hormonszint nézés stb. Köszi a válaszod!
2017. júl. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!