Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy rossz ha egy meleg pár nevel gyereket?

Figyelt kérdés
Én 22 éves meleg vagyok, és akármi is lesz, de biztos mindent meg fogok tenni azért, hogy örökbe fogadhassak, vagy béranyán keresztül, akár a saját gyermekemet neveljem a párommal. Lassan végzek az egyetemen pénzügy-számvitel szakon és amúgy is nagyon jómódú családban élek, jó környéken. Mindent meg fogok adni a gyermekemnek, szeretetben és luxusban fog, vagy fognak felnőni.

2019. jan. 18. 19:29
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
43%
#8 most oszinten mit vartal? Ezt az oldalt szexpartner keresonek nezik. Nem kellene alltalanositani vannak olyan melegek akiknek vannak erzeseik es nem csak baxadra mennek
2019. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
10: nem, viszont a meleg rovatban rengeteg homofób kérdést is találsz... gondolom azokat nem melegek írják ki (ahogy a nagyobb e a széklete kérdés is inkább troll, mint meleg gyanús)
2019. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem keserítettél el, pont hogy igazoltad amit írok. Akkor lenne egálban a 600 oldalnyi homoszexuális szexkérdés, ha az emberek 18% homoszexuális lenne. De nem az.
2019. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Rockarc válasza:
12%

Nem neked rossz, hanem a gyereknek. Tudod mit fog kapni egesz elete soran, milyen szinten lesz kikozositve? Milyen gyereknek szannal ilyen sorsot? Ez a gyerek neveles, ez csak rolad szol, nem a gyerekrol.


Es igen, a gyerek nem valaszthatja meg a csaladjat, de majd tinidzser koraban mar tudni fogja mi a helyzet, es meg is fogja mondani. Sosem ertettem, hogy miert kell ezt eroltetni, te valasztottad ezt az eletet magadnak, ez bizony ilyen kovetkezmenyekkel is jar.


42F

2019. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó!Képzeld sok meleget ugyanúgy piszkálnak,másokat meg azért cikiznek,mert kövérek.

Ezzel az erővel a kövér embereknek is megtilthatnád,hogy ne szaporodjanak,mert az ő gyerekei is kövérek lesznek és csúfolni fogják.


Mellesleg az otthoni környezet a legfontosabb,mivel ott élünk.

Tehát azt kellene elsődlegesen figyelembe venni,hogy az adott ember mennyire való szülőnek.


Szerintem pedig egy heteró,de rossz körülmények között élő gyerek sokkal sérültebb lesz felnőtt korában,mert jó eséllyel szeretet sem kapott,mert aki szegénységbe vállal gyereket,abban nincs szeretet.Nem érdekli hová születik a gyereke.

Állandó kisebbségi érzése lesz a rossz anyagi körülmények miatt,azért is csúfolják az embereket,ha szegények.


Másrészt a melegek csak tudatosan tudnak gyereket vállalni,besikerülni nem tud.

Többnyire olyan meleg párok vállalnának gyereket,akik jó egzisztenciával rendelkeznek,és nem 50 IQ-s alkoholisták,mint Magyarországon egy jelentős népréteg,akiktől bezzeg senki nem sajnálja a gyereknevelést.

2019. jan. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert ostobák. Rengeteg kutatás igazolja, hogy nincs gond az egyneműek gyermekvállalásával a gyermek egészséges fejlődésére nézve. Ha valaki nem való szülőnek az nem a szexuális beállítottsága miatt nem való annak.


Amúgy a béranyaság az egész EU és a legtöbb nem EU tag de európai ország területén illegális. A jelenleg érvényben lévő szabàlyok szerint az egynemű párok közül egyikük tud egyedülállóként örökbefogadni, így a másik félnek papíron semmi köze nem lesz a gyermekhez és mivel az egyedülállók a sor végén a párok mögött vannak, ezért esélye sincs egészséges nemroma csecsemőt örökbefogadnia. Idősebb, beteg gyermekre vannak kilátásaid.

2019. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
0%

"Rengeteg kutatás igazolja, hogy nincs gond az egyneműek gyermekvállalásával a gyermek egészséges fejlődésére nézve."

Tudsz linkelni valamit egy ilyen - lehetőleg politikailag független - kutatásról?

2019. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Amiket én olvastam azok tudományos szakcikkek voltak, nem elérhetőek előfizetés nélkül, így nem tudom linkelni őket mert már én sem férek hozzá, de ha érdekel nézz utána, fogsz találni.
2019. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#8

"Egy személyes megjegyzés: nézd meg akármelyik pillanatban a GYK homoszexualitás rovatát. Nem az érzelmekről szól hanem, hogy ki hogy fogja megbszni a másikat. Szerintem erősen aggályos, mert ez alapján a homoszexuálitás a dugásról szól nem az érzelmekről..."


A SZEXUALITÁS (!) témakör alatt olvasol, és meg vagy lepődve, hogy csak szexszel kapcsolatos kérdéseket találsz? :D Az a témakör kifejezetten arra van, te agyafogyott! Mit vártál, hogy majd sütirecepteket fognak cserélgetni egymással a melegek a szex témakör alatt? XD

2019. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

13-ás:


Azért a heteto kérdéseknek van még egy baromi nagy fogamzásgátlós topicja, ami értelem szerűen a melegeknek nem téma, és egy 12 ezres egyéb rovat, szintén 99% hetero kérdéssel.


És akkor azzal nem számolsz, hogy ezt sem melegek írjak ki:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..



Én 100% hetero vagyok, de az ilyen primitív homofoboktól még azért szegyenlem magam

2019. jan. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!