Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy rossz ha egy meleg pár nevel gyereket?

Figyelt kérdés
Én 22 éves meleg vagyok, és akármi is lesz, de biztos mindent meg fogok tenni azért, hogy örökbe fogadhassak, vagy béranyán keresztül, akár a saját gyermekemet neveljem a párommal. Lassan végzek az egyetemen pénzügy-számvitel szakon és amúgy is nagyon jómódú családban élek, jó környéken. Mindent meg fogok adni a gyermekemnek, szeretetben és luxusban fog, vagy fognak felnőni.

2019. jan. 18. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

“Nem neked rossz, hanem a gyereknek. Tudod mit fog kapni egesz elete soran, milyen szinten lesz kikozositve? Milyen gyereknek szannal ilyen sorsot? Ez a gyerek neveles, ez csak rolad szol, nem a gyerekrol”



A gyerekek se nem rasszisták, se nem honofóbok, nem ítélik el a másik vallást sem


Ha azt tapasztalod, hogy mégis b’ziznak, migránsoznak már az általános iskolában, annak az az oka, hogy ezt a szüleiktől hallják.

Tehát egy meleg pár által nevelt gyerek nem a gyerekek, hanem azok olyan szülei miatt kerül hátrányba, mint te is vagy.


És a végén elégedetten konstatalod, hogy igazad volt a hülye ‘lb’zival szemben, pedig csak a gyereke életét tetted tönkre.

2019. jan. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg olyan cukik a gyerekekért aggódók. Mikor megvédik a gyereket attól, hogy egy meleg párhoz kerüljön, majd hatra dőlnek és elégedetten lefordítják a fejüket, ha olyat hallanak, hogy a gyerek otthonokban bántalmazás történik, ha kiderül, hogy egyes akar egyházi intézményekben pedofilok vannak.. majd 18 évesen kivágják a gyereket az állami rendszerből, hogy nesze, felnőtt vagy, élj meg ahogy tudsz.


Egy ilyen intézmény gondolom a gyerek érdekeit szolgálja, szemben azzal, hogy egy meleg pár gyereket nevel.

2019. jan. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

Édesanyám és édesapám is heteroszexuális.

Én mégsem lettem az.

2019. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek, ha heteró lennél akkor is beléd kötnének, hogy van rajtad/nincs rajtad sapka.
2019. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!