Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüvegmosó kefe tényleg kell?

Cumisüvegmosó kefe tényleg kell?

Figyelt kérdés

Mindenhol szerepel a babakelengye listákban, de nem látom még, hogy miért is kellene ezt előre beszerezni?

Nyilván elsősorban szoptatni szeretnék, ha összejön. Cumisüvegből is 2 db-al készültem fel, az is MAM, ami atomjaira szedhető. Vegyek azért ilyen kefét? Hasznos lesz?


2019. jan. 19. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Kell mert a tápi bele tud ragadni. Elég undi különben , meg amúgy is sokkal könnyebb tisztán tartani azzal.
2019. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
A kezed nem fér be a legtöbb üvegbe, hogy alulra is elérjen a szivacs. Pár száz forintos tétel egyébként, szerintem megéri rá beruházni. Ha mosogatógép van akkor is; sokszor kell elmosnom gyorsan egy üveget és akkor nem tudok várni amíg a gép elkészül.
2019. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Mam üvegünk van, nekem nincs kefém, mivel szét lehet szedni, szivaccsal is tökéletesen el lehet mosni szerintem.
2019. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Mi nem használtuk, cumisuveget sem. Mikor pótlás kellett, azt svéd itatopoharbol kapta.


Ha úgy alakul, hogy kell barhol beszerezhető, férjed vagy bárki azonnal be tudja szerezni

2019. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Sosem használtunk üveget sem, egyik gyereknél sem. Ha szoptatni szeretnél, felesleges. 😊
2019. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy kell... siman ki lehet mosni nelkule...
2019. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a Mam uveg tokeletesen szerszedheto, boven befer a kezed a szivaccsal.
2019. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen felesleges.

Még ha nem szétszedhetős is az üveg tökéletesen el lehet mosni, nem kell hozzá nagy kreativitás

2019. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
A mam-ot el sem tudod azzal mosni, a szelepet ki kell szedni csak úgy lehet. Sima cumisüveget meg úgy mosok hogy szivacs és fakanál nyele.
2019. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aventes üvegeink vannak és el tudom mosni kézzel, de ha nagyon kell egy üvegmoso kefe, bármelyik drogériában tudsz venni szülés után is.
2019. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!