Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet valasztanatok,...

Melyik nevet valasztanatok, es miert?

Figyelt kérdés

Linda vagy Frida?

Marcell vagy Oliver?


A svab eredetu vezeteknevhez mindegyik passzol. Nemet nyelvteruleten elunk, mindegyik nev ismert itt is.


2019. jan. 24. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Linda, mert szebb és jobban hangzik, mint a Frida. Fiú nevek közül mindkettő szép, de ha választanom kellene az Olivért mondanám.
2019. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az Olivér tetszik, a Marcell nem, de ez az én ízlésem. A Lindáról a sorozat jut eszembe, nem igazán tetszik. Akkor már inkább a Melinda. A Frida nekem olyan "rideg" név. De ez saját vélemény.
2019. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Linda,Marcell.
2019. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Linda, Marcell
2019. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Linda,a Frida számomra rideg,nem nőies. A fiú nevek közül mindkettő tetszik,de talán az Olivér kicsit jobban. Szóval Linda és Olivér.
2019. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Frida <3 Nekünk is az egyik opcionális név (apukája dán, ott is fogunk majd élni, hideg országhoz rideg név dukál :D)

De a Linda is szép!

Német nyelvterületen fiúnak az Oliver a jobb talán.

2019. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Linda, Marcell
2019. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A Fridáról valamiért egy tehén jut eszembe szóval mindenképpen a Linda. Fiú nevek közül mindkettő jó, nekem a Marcell jobban tetszik de mindenkinek más.
2019. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 cro-minyon válasza:
Linda és Marcell
2019. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


A Linda-sorozat itt nem akadaly, nem ismerik. Ellenben a nev jelentese az itteni kornyezetben nagyon pozitiv, es levalik a Melindarol (ami nekem nalunk nem jon szoba egyebkent).


A Marcellel az a bajom, hogy itt Màrszellnek ejtik :S Ami nekem nem tetszik. Magyarul igen, de itt az oviban, suliban nem ugy hivnak.

2019. jan. 24. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!