Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » En is lefordithatom a kisfiam...

En is lefordithatom a kisfiam angol anyakonyvi kivonatat magyarra? A londoni nagykovetsegen pedig hitelesitetni kell csak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt is elfogadjak, ha pontosan csinalod. Mi is ugy csinaltuk es elfogadtak. Ja es kezpenzt vigyetek, kartyaval nem lehet fizetni...es ne felejtsetek el idopontot kerni.
2010. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy offolok, de leirnatok nekem hogy mit kell csinalni pontosan amikor a baba megszuletik? En meg nem szultem meg, elso baba es fogalmam sincs hogy itt mit hogy kell intezni. Elore is koszi!
2010. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miutan megszuletett a baba, anyakonyvezteted a korhazban/polgarmesteri hivatalban. Kerj ket peldaniyt, mert egy eredetit ott kell hagyni Londonban a nagykovetsegen a magyar anyakonyvezeshez. Nem emlekszem pontosan mennyi, de valami jelkepes osszeget fizetni kell erte.

Aztan felhivod a nagykovetseget, kersz egy idopontot ( persze miutan megszuletett a baba :) A honlaprol letoltod a kitoltendo papirokat, 4 peldanyban kitoltod. Viszed a szuletesi anyakonyv forditasat, a hazassagi anyakonyvi kivonatot, vagy apasagi nyilatkozatot, a nevviselesi nyilatkozatot, es az anyakonyvezesi kerelmet. Ket fenykepet az utlevelhez (gondolom azonnal azt is megcsinaltatjatok, mert annak a megerkezese 3 honap) Mindenkeppen kezpenzt vigyetek, es ne szamitsatok kedvessegre...mert szerintem borzalmas hatalommanias idiotak dolgoznak ott. Ja es nincs wc, vagy baby change...az en fiam ott kakalta ossze magat...es nem volt egy hely ahol kicserelhettem volna.

2010. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Koszonom a gyors valaszt. Haaaat, nem tunik valami biztatonak, lesz egy szep napunk majd.. Raadasul az en babam januarban fog szuletni, meg hideg is lesz, oltoztetni, vetkoztetni... Na mindegy ha muszaj akkor nincs mit tenni. :)

Amugy ilyen helyen mindig bunkok..

2010. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi aprilisban voltunk a kovetsegen, mert lejart a 2 eves lanyomnak az utlevele. Nekunk akkor szerencsenk volt, nem kellett idopont, es raadasul elore is vettek minket, hogy a kislannyal ne kelljen varni, pedig csak 3 ember volt elottunk!
2010. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!