Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy hangzik a...

Szerintetek hogy hangzik a Nagy Róza név? Nagy Rozina, Nagy Anna Róza, Nagy Róza Anna, Nagy Róza Léna, ezeken gondolkodtam még. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Van egyéb ötletetek?
2019. jan. 30. 08:28
1 2
 1/11 piroska és a farkas ***** válasza:
42%
Bàr nem vagyok 2 keresztnév pàrti, a Ti neveiteknél azok jobban tetszenek mint a sima Nagy Róza. De én talàn egybeírt verziót adnék, Annaróza. A Lénàs kevésbé, bàr az is szép név.
2019. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagy Rozina, ez tetszik.
2019. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Anna Róza nekem ez nagyon tetszik :) Szép, dallamos . A Róza Léna se rossz. (nekem mondjuk Annám van itthon ezért imádom ezt a nevet)
2019. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Róza Anna :)
2019. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Én olyat nem tennék egymás után, ami ugyanazzala betűvel kezdődik (mint a fentebb írt Róza Anna)mert olyan megakadós , szaggatott ahogy kimondod.
2019. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket! Új ötleteket is szívesen veszek második névnek. Ha Rózát szeretnénk használni, praktikusabb lenne azt első névnek adni, azt gondolom.
2019. jan. 30. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszik a Róza név, de a Nagy Róza Lénát adnám, mert a Léna szép. A Róza Anna olyan unalmas hangzású.
2019. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Nekem a Rozina becézős, a Róza meg tetszik önmagában, de gyakori lesz, ha ez szempont. Viszont a Rozalina, Rozanna, Annaróza meg nagyon hasonló nevek, ezért én inkább valami mást választanék, ami kevésbé összeolvadós.

Egyéb ötleteim első hallásra: Nagy Róza Noémi, Nagy Róza Klára, Nagy Róza Laura, Nagy Róza Júlia, Nagy Róza Kinga, Nagy Róza Lili, Nagy Róza Petra, Nagy Róza Sára, Nagy Róza Éva, Nagy Róza Judit, Nagy Róza Eszter, Nagy Róza Réka... igazából nagyon sok jó lehet hangzásra :) Érdemes elolvasni az mta listáján az összes nevet, ami tetszik, annak megnézni a jelentését, névnapját, aztán biztos meg lesz a tökéletes.

2019. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
ismerősömnek Róza Anna a neve
2019. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagy Léna Róza :)

Vagy Nagy Anna Róza


A Rózát nem tennem közvetlen a Nagy utan, a gy-r páros nekem túl kemény

2019. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!