Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónapos kisbabának lehet...

Eszto18 kérdése:

Hány hónapos kisbabának lehet már venni babycompot?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Semmilyen korú babát ne tegyél bele, ha nem akarsz neki áratni. Járássegítőt szintén ne.

2019. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél.Nagyon egészségtelen a gerincének.Én épp minap mondtam a páromnak, hogy büntetni kéne, hogy még mindig árulják ezeket a károsító ,,járműveket".Amúgy 6 hónapos kor körül írják legtöbb helyen.

De inkább ruházz be egy nagyobb játszószőnyegre és hagyd hogy kedvére pörögjön forogjon.Vagy pihenőszékre.

2019. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha jót akarsz a babádnak, messze elkerülöd azt a szemetet :( Csak arra jó, hogy ártson
2019. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Orvossal beszélj róla, ő is meg fogja mondani, hogy nem jó.
2019. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem is veszek köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. febr. 13. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom előttem már páran leirtak akit én is írnék. Csak megerősítésként írok én is. Nem egészséges.
2019. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Nyilván káros, ha beleteszed a babát órákra, aztán hadd menjen. Nekünk volt, mikor már segítséggel tudott lépegetni, szívesen volt benne. Na nem sokat, 5-10 percet, de nem járástanulásra használta, hanem játszott rajta (a zenélő bigyókkal az elején). Vagy lökte magát ülve, és azt élvezte. Szerintem ez még messze nem tesz tönkre egy gyereket. Mondjuk ezért a pár percért én sem vettem volna meg, de mi használtan kaptuk ajándékba.
2019. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szétcseszi a gerincét,a csípőjét és a lábujjait is. De mondjuk arra jó amíg kiszaladsz a postaládához vagy elintézel egy telefont, beleteszed hogy ne kószáljon el.
2019. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kompoztam,öcsém,nővérem is. Nincs semmi bajunk. Ha már tud ülni magától én venni fogok a most 4 hónapos lányomnak. Nem egésznap lesz benne. 10-20 perc alatt nem éri semmilyen károsodás és még élvezni is fogja. Persze ha valaki egész napra rakja bele a gyerekét,azt én sem helyeslem.
2019. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!