Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen az amikor valakinek...

Milyen az amikor valakinek "szétreped" a mellbimbója szoptatás miatt?

Figyelt kérdés
Hogy néz az ki? google nem ad ki képet róla. Olvastam olyat hogy ilyenkor gennyes és véres is.Így szabad egyeltalán szoptatni?

2018. szept. 15. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellemes :) ahhoz tudnam hasonlitani mint az egesi serules - annyiban hogy szo szerint még aznis faj ha a ruha hozzaer...en inkabb puceran fekudtem a korhazban mindenki szeme lattara, mert bar halal cikin ereztem magam es iszonyat szegyelos vagyok, de annyira dorzsolte a haloing hogy nem birtam viselni. Es igen szabad igy is szoptatni mert ha nem tezsed, igen hamar megfejeled egybkis mellgyulladassal is....nekem azt is sikerult beszednem mellé. Es ha kened egy ket nap alatt begyogyul es utana mar nem reped ki. En pl tiszta lanolinnal kentem de kaphatoak egyeb meregdraga kremek lanolin hatoanyaggal.
2018. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem gennyes nem lett de berepedt


Egy vékony vonalat képzelj el mélyen

Ami seb

Mint egy vágás


Ha olyan mély akkor vérzik


Szoptatni kell mert elmegy a tej ha nem, plusz feszülve és megtelt mell jobban fáj csepeg nehezebben gyógyul

2018. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befelé forduló mellbimbóm a vákuum hatására előemelkedett, és a szélénél majdnem teljes kör alakban berepedt.Három éve szoptattam utojára, a heg még szépen látszik.
2018. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a repedés olyan, mintha papírral vágnád el. borzasztó vékony és mély. csak nem egyenes, hanem sokszor girbegurba. És megesik, hogy minden egyes cicizéskor újra felszakad, hiába a lanolin, bármi.

én vagy 5 hónapig minden egyes mellretételkor üvöltöttem a fájdalomtól az első 3-4 szívásnál.


szoptatni kell, mert a mellgyulladást muszáj elkerülni. de még azzal is szabad szoptatni, ha nem genny ürül. volt, hogy akkor szedtem csak le a babát a ciciről, amikor már éreztem, hogy nagyon fáj, és utána lényegében csak vért és gennyet fejtem ki.

2018. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!