Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Papp Medox mennyire jó név?

Papp Medox mennyire jó név?

Figyelt kérdés

Fiú név Medox szerintem csúnya

Ezzel a gyereket szarra fogják csufolni ilyenkor a szülők mit gondolnak

Medox botox



2019. márc. 5. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősőm lánya Zizi annál ez se rosszabb,állásinterjun szerinted Zizikét h fogják oltogatni,ez a szülő viszketegségi feltünése..
2019. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Elso nalunk is ismeros gyere Hanna Ziza, es a Zizat hasznaljak... valami borzalom :(

Szegeny gyerekeket sajnalom elore, hogy 18 eves korukig muszaj igy elniuk. Ertem hogy tetszenek ezek a nevek a szulonek de inkabb adnak a kutyanak vagy a macskanak ezt a nevet...:(

2019. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez van ha a szülőknek feltűnési viszketeksége van. Ha jól tudom Kulcsár Edina miatt lett most nagy divat név a Medox. Sajnos egyre több gyereknek adnak ilyen hülye nevet (a Brájen például tarolt előző évben). Ha mondjuk van egy különlegesebb vezetéknév ahhoz akár még jól is hangozhat. De az ilyen Papp meg Kovács plusz valami hülye külföldi név magyarosított változata mindig hülyén fog hangzani.
2019. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez a Medox lesz a következő Zselyke. Egy celeb divatba hozza, aztán az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő szülő is adja a gyereknek, mert még sose hallotta. Három év múlva meg lesz négy az ovis csoportban.
2019. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Borzalmas, olyan mint a Benett
2019. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Detox:) hangosan nevetek bocsi de ez jut eszembe róla. Szegény kisfiú( celeb anyuka gyermeke) meg annyira csúnya.....:(
2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
A Papp Medox pont annyira jó név, mint a Szabó-Kulcsár Medox 😂😂😂😂😂
2019. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
igen, az ilyen bunkó szülők gyereke fogja csúfolni, mert tőletek ezt hallja otthon...
2019. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Medox egy sci-fi karakternek tök jó. A Papp Medox pedig egy fiatalok körében népszerű alkoholositalnak jó név. :D
2019. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

#6

Hogy lehet ilyet írni egy kisfiúra?

Értem, hogy nem kedveled a családot( gondolom mindenki tudja kire gondolsz) de a kisfiú nem tehet semmiről.

2019. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!