Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló? ( Kérdés rövid...

Fogamzásgátló? ( Kérdés rövid magy. Hosszú)

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk a nagy 3 éves a kicsi 7 hónapos. Nem szeretnénk többet eddig óvszerrel védekeztünk, most viszont szeretnék gyógyszert feliratni. Kicsit félek tőle olyan sok mindent lehet olvasni aki szedi megnyugtatna?

Félek a hízastól is most 170cm és 58 kg vagyok így pont jó nem szeretnék hízni sem


2019. márc. 7. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált a Nuvaring hüvelygyűrű.
2019. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Depo injekció vált be.
2019. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En 3 evig fog.gatlot szedtem. Nem hiztam tole viszont volt ismerosom aki igen, ez sajnos ember es gyogyszer fuggo is. Ha naprol napra szeded es nem felejted el bevenni akkor minimalis a teherbeeses de sajnos semmi sem 100%. Valtottam gyogyszerrol spiralra mert azt tanacsoltak az jobb es nem kell naponta bevennem, nos en pont spiral mellett estem tehetbe es ismerek meg nehany not akik szinten spiral mellett. Ezzel csak azt mondom az en koreimben gyakori a spiral melletti baba mig a fog.gatlo mellett nem. Persze ez csak az en tapasztalatom.

Az injekciot valoban nagyon dicserik es mar en is gondoltam ra hogy ezek utan az lesz a nyero es a gyururol is egyre tobbet hallok bar sok negativat is, azt inkabb nem probalnam.

2019. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. 5 éve használom a gyűrűt, semmi gondom vele.


Az injeklció azért nem szimpi nekem, mert azt nem tudod "abbahagyni". H mellette véletlenül terhes leszel, akkor is benned marad.

Vagy csak ha rosszul reagál rá a szervezeted. A spirált emiatt nem akartam. Mert 50 ezer ft (+ felhelyezés díja) és ha nem bírja a szervezetem, akkor kidobtam az ablakon a sok pénzt (+ levétel díja).


A Nuvaring nekem ezért tökéletes. Mert nem kell naponta figyelnem, nem felejtem el, de ha bármi van, magam is le tudom venni.

2019. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!