Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? Kérdés túl...

Lehet terhes? Kérdés túl rövid bla bla

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 9 napja nem jött meg,tesztelni nem tesztelt.

Változó a ciklusa,2 cisztája miatt amúgy is rendszertelen.

2 hónapja állt le a fogamzásgátlóval,múlthónapban egy hetet késett pontosan.

Ehónapban a várt előtt 1 nappal voltunk együtt,vagyis csak szájjal kielégítettem,aztán a fenekére élveztem de behatolás NEM történt,és nem került oda sperma.

Előtte 1 héttel voltunk többször együtt,szerda,csütörtök,szombat.Ekkor óvszerben,nem volt probléma,nem szakadt,nem volt lyukas.

Csak egyszer élveztem benne el,óvszerben,ellenőriztem nem volt hibás.(többi alkalommal,mellére,arcára,tehát nem a puncija közelébe)


Várt előtt 2 napig görcsölt,feszült a melle,majd ez elmúlt és semmi.

Azóta nem jön meg,semmi tünete nincsen,hányingere van este reggel,de ez nála nem újdonság.Egyéb tünet semmi,nem görcsöl,nem feszül a melle semmi.

Szúró érzést érez a méhében elmondása szerint,de ilyen is szokott lenni a ciszta miatt.


Tesztelni nem tesztelt,nőgyógyászhoz nem akar menni hiába mondtam neki többször is,azt mondta hogy mivel amúgyis rendszertelen ezért nem tudna mit csinálni és feleslegesen nem ad ki érte pénzt.


Röviden:

Egyszer élveztem el benne óvszerben,nem volt gond.

Egyébként nem a puncija közelébe élveztem,behatolás gumi nélkül NEM történt,max a közelében volt a farkam előjátéknál de hát ölelkezés közben vagy mikor rajta fekszem ez nehezen elkerülhető.

9 napja késik

2 cisztája van

2 hónapja állt le a fogamzásgátlóval,első hónapban kereken 7 napot késett.

Tünetei a várt előtt 2 nappal voltak,a várt napján elmúltak és azóta semmi.


Lehet terhes?



2015. nov. 17. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocs,amiért hosszú de ettől rövidebben nem tudtam.

17 éves

Folyása mindig is volt,de elmúlt akkor amikor nem jött meg(ha ez számít,teafa olajjal kenegette magát,illetve grapefruit cseppeket használt mert kényelmetlen érzése volt)

Nagyon parázik azért mert terhes,idegeskedik,ja meg a sulija is borzasztó(kb egy kiképzőtábor,én bezáratnám,de ez más téma)

2015. nov. 17. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem lehet terhes. Viszont orvoshoz mindenképp menjen el sürgősen, ha valaha az életben akar gyereket.
2015. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell ehhez kisregényt írni...!


Szexeltetek? Igen. Van 100 %-os fogamzásgátlás az önmegtartóztatáson kívül? Nincs. Lehet akkor terhes? Lehet.


Az már más kérdés, hogy az esély a nullához konvergál, de attól még létezik.


Ugyanakkor sokkal nagyobb az esély, hogy még nem állt újra helyre a ciklusa a fogamzásgátló után.


Téged mi akadályoz meg abban, hogy vegyél egy tesztet és oda add neki, hogy "na gyerünk, pisilj, mert az nyugtat meg"?

2015. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2;

Bonyolult.

Reggeltől 5ig vagyok egyetemen,nem tudok elmenni venni.

Utána estig dolgozom,csak így tudom fizetni az albérletet,egyszerűen időm nincsen arra hogy levegőt vegyek nem hogy boltba menjek.Örülök ha este még betudok esni a kisboltba venni valami kaját.

Próbáltam,de nem bírom beszorítani az időrendembe sehogy.Vagy egyetemre nem megyek be ZH időszak elött,vagy kirugnak.

Ő azt mondta nem vesz,mert felesleges,egyszer úgyis meg kell jönnie.

2015. nov. 17. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne már! 5 perc venni egy tesztet. Nem hiszem el, hogy SOHA SEHOL nem esik az utadba egy patika vagy dm/rossmann/müller...stb., de az utolsó élelmiszerboltban is kapható. Kaját sem veszel soha? Ja, de. A kisboltban. Jó eséllyel ott is van.
2015. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha téged nem idegesít,akkor minket miért kellene? Ezekből mi honnan a fenéből tudjuk, hogy terhes-e? Csodára vársz? A másik meg az,hogy az embernek arra van ideje, amire szánni akar! Már egy sima "kisboltban" is lehet kapni egy nyamvadék tesztet... Ja, de te nem veszel, mert az megsértené a férfiúi büszkeséged, ezért vársz arra, hogy a barátnőd vegyen. Ha őt nem érdekli, akkor te se parázz, mert innen már úgyis b*szhatjátok, ha bekapta a legyet... Meg amúgy senki sem kíváncsi a szexuális életetekre... :S
2015. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Idegeskedik, mert terhes lehet, emellett nem hajlandó tesztelni, mert úgyis meg kell jönnie? Most mi van? Szedje össze magát a kedvesed, attól még, hogy fiatal, lehetne annyi esze, hogy legalább önmagának ne mondjon ellent. Ha nem akar fizetni nőgyógyásznak, menjen SZTK-rendelésre. Valószínűleg a ciszták miatt nem jön meg egyébként, és az állandó idegeskedése is rásegíthet a késésre, de mi a fenéért nem képes tesztelni? Jobb még amiatt is szorongani, hogy nehogy terhes legyen? És a fogamzásgátlónak elvileg segítenie kellett volna a cisztáin, nem? Miért hagyta abba? Vagy pont a ciszták miatt kellett, mert amellett jöttek ki?
2015. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Abbahagynia azert kellett mert nagyon kikeszult tole

Amugy is a rendszertelen mesesere lett felírva,es amellett is volt hogy kesett

2015. nov. 17. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs időd elmenni venni neki egy tesztet ő meg nem akar erre költeni akkor adj neki pénzt ,hogy vegyen. Bár lehet pár száz forintért is venni , szóval szerintem nem egy óriási kiadás. Amúgy ha annyira akarnál tudnál venni te is,mert elég hihetetlen,hogy annyira nincs időd. Meg gondolom találkozol a barátnőddel is akkor is elmehetnétek akár ketten venni egy tesztet.
2015. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!