Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltod az Albert nevrol?

Mit gondoltod az Albert nevrol?

Figyelt kérdés
Es a Berci becenevrol? Davodi vezeteknevhez mennyire passzol?
2019. márc. 9. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jo. Egyedi is, es jol hangzik.
2019. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Az Albert tetszik, viszont nem becézném Bercinek, nálunk a faluban minden második kutya Berci.
2019. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Jó az Albert, de a Berci a Bertalan beceneve. Albi vagy Berti a becézése..de egyik sem hangzik jól.
2019. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. valaszolo, igen pont ezert beceznem Bercinek mert a tobbi becezes nem tetszik
2019. márc. 9. 12:42
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szép név, ismerek egy Albertet, elsőre furcsának tartottam a nevét, mert nem is tudom, olyan úriasnak, ficsúrosnak és régiesnek tartottam, az én ismerősöm Albert pedig egy nagyon laza, vagány srác volt akkoriban (tiniként). Azóta viszont megtetszett a neve, mert tényleg nem egy hétköznapi név, és nagyon jó hangzása van.

A ti vezetéknevetekhez kimondottan illik is.


És jó a Berci becenév is, hülyeség, hogy az csak a Bertalan becézése. Ahogy a Bandi is lehet az Andrásé és az Endréé is, úgy Berci is lehet akár egy Bertalan, akár egy Albert, akár egy Bernát is.

2019. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó név az Albert, és nem is elcsépelt. Szerintem klassz választás. Becézni meg úgyis úgy fogjátok, ahogy akarjátok, meg ahogy az élet hozza. Ismerek én olyan kislányt, akit a szülei Misinek hívnak, mert annyira imádja a Misi mókus mesét, hogy követeli ezt a nevet :D
2019. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Így hívták volna a babámat, de kislány lett :) Nekem nagyon tetszik! Úgy becézed a gyereket, ahogy akarod, semmi nincs kőbe vésve. Ismerős kislány Elza, Lizinek becézik, párom öccse Péter, a mai napig Zsömi a beceneve. Ha neked tetszik a Berci becenév, hívd úgy, aranyos amúgy :) Nekünk meg volt Zsófi nevű kutyánk, ezért most beszéljek le mindenkit a Zsófi névről mert az kutyanév? Ugyan már, hülyeség...
2019. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szuperül hangzik a vezetéknévbel és szerintem simán mehet a Berci becenév is 😊
2019. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az Albert, de az Adalbert is.
2020. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Volt évfolyamtársam Albert, beceneve Albi, a kisfia szintén Albert, őt meg Bercinek becézik.
2020. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!