Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor vett pótkerekes...

Ki mikor vett pótkerekes biciklit a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2,5 a lányom, 90cm körül van. Húsvétra gondoltam venni neki pótkerekes biciklit, de nem tudom, tudná-e már használni. Szülőkaros triciklink van, azt szereti. Futóbiciklit nem akarok venni, a rendesre gondoltam, csak pótkerékkel. És mekkora való egy ekkora gyereknek?
2019. márc. 10. 12:14
 1/7 Böbe1990 ***** válasza:
Szia! Nekem 2,5éves volt a lányom mikor kapott egyet, és nagyon szereti azóta is. Igaz kicsit nehezen ment mire megtanulta hogy kell tekerni de végűl rájött magától. Hogy engedett az idő már azzal is jár oviba(kiscsoportos) 12-es méretű kell nekik.
2019. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen kapta a kisfiam húsvétra a nagyszülőktől. Tökéletes ajándék volt. Tudta használni.
2019. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2019. márc. 10. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
3 évesen kapta, szereti.
2019. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lematadt,hogy 90cm es gyerkőcnek valóban a 12"-s bicikli való.
2019. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 éves korától motorozott, 2-től futóbiciklizett motorral felváltva. Írtad, hogy nem akarsz, de szerintem gondold meg, nagyon jól fejleszti az egyensúlyérzéket. 3 évesen kapott biciklit pótkerékkel, gyakorlatilag 3 m után elengedtem (a pótkereket kb 2 hétig használta, amíg megtanulta, hogyan kell tekerni) és azóta egyedül biciklizik. Ez a futóbiciklinek köszönhető.
2019. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. szülinapjára kapott a lányom, egyből hasìtott vele, bár irtó nehéz a cucc (nehezebb, mint ő 5,5 évesen), úgyhogy ha levesszük a pótkereket meg sem tudja majd tartani :/
2019. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!