Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amélia, Amelita nevek tetszenek?

Amélia, Amelita nevek tetszenek?

Figyelt kérdés

Adnátok?

Hallottatok ilyen névvel valakit(gyerek,felnőtt)?


2019. márc. 18. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem.
2019. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Romás, szappanoperás.
2019. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek.


Ameliat ismerek, nm roma.

2019. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy (értelmiségi családbeli, szőke) kisovis Amáliát ismerek, Mia becenévvel. Nem adnám, kicsit "dédis", de nem rossz. Az Amélia modernebb, de nekem külföldieskedőbb is, az Amelita meg már túlragozott. Az Amelie csodálatos élete című film jut róla egyébként eszembe. Mind nagyon ritka név, neten találsz statisztikát.
2019. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Ne keverjük a szezont a fazonnal!

Az Amália nem Amélia!

Ez ugyanaz, mint a Dávid, meg a Dévid! Magyarul a Dévid nevetséges, külföldi majmolós, erőltetett, míg a Dávid egy teljesen normális név.

Hogy ugyanaz az eredete és régen azt is ugyanúgy átvettük idegen nyelvből, az egy dolog. Akkor sem kell ilyen neveket adni.

2019. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem adnám. Külföldön még talán elmegy, bár ha kint élnénk sem tetszene.
2019. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amelitát ismerek, 30 éven felüli. Szép kislány volt annak idején. Én úgy érettem, hogy az a neve, hogy Amerika :-)Akkor még különlegesnek számított a név, kicsit felkapták, hallottam egy pár gyerekről később is, hogy így hívják, de mostanában már szerintem lecsengett.

Pedig nem csúnya név. Csak fura.

2019. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amélia tetszik, a másik nem. Nem ismerek ilyen nevűeket.
2019. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ovis Améliát ismerek, nagyon cuki csacsogó kislány (nem cigány).

Amelittát is ismerek 25+, ő is csini és nem cigány.

2019. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!